Клірики Жмеринського благочиння звершили погребіння воїна Володимира Лаворика

01.12.2023

30 листопада 2023 року, у храмі апостола і євангеліста Іоанна Богослова села Тарасівка Жмеринського благочиння, було звершено чин погребіня воїна Лаворика Володимира Володимировича, 1977 року народження.

Заупокійне богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Олег Волкотруб, якому співслужили клірики Жмеринського благочиння протоієрей Георгій Собко, протоієрей Василій Василічишин та ієрей Богдан Терехівський. 

Покійний воїн Володимир народився 5 квітня 1977 року. Останні роки він навчався у Німеччині, потім повернувся в Україну і з 25 березня 2023 року став на захист своєї рідної Батьківщини.

Загинув 22 листопада приблизно об 11:00 в районі населеного пункту Синьківка, Купянського району Харківської області, в зоні виконання бойових завдань, внаслідок штурмових дій, що супроводжували мінометними обстрілами. 

Мужнього воїна пам’ятають як доброго односельчанина, хорошого та надійного друга, чоловіка та батька. У нього залишилася дружина та двоє дітей. 

Висловлюємо свої співчуття рідним та близьким загиблого героя! Усім нам залишається молитися за покійного воїна та просити у Господа, аби він оселив його душу в райській обителі.

Царство Небесне!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024