Митрополит Варсонофій вклонився святиням Свято-Успенської Почаївської Лаври

06.11.2023

6 листопада 2023 року, під час свого візиту до Тернопільської єпархії УПЦ, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру.

Разом з Його Високопреосвященством до святої обителі прибули благочинний у справах монастирів Вінницької єпархії — архімандрит Єнох (Торак), завідувач канцелярією Вінницької єпархії — ієродиякон Філарет (Олівінський) та іподиякон Олександр Панасюк.

Архіпастиря та супроводжуючих зустрічали насельник Почаївської Лаври — архімандрит Никон (Марусяк) та співробітник Почаївської духовної семінарії — іподиякон Володимир Дрепко.

Архіпастир відвідав лаврський Успенський та Преображенський собори та нижній храм преподобних Антонія і Феодосія Печерських, де вклонився святиням Почаївської гори — Стопі Пресвятої Богородиці, мощам преподобних Іова та Амфілохія чудотворців Почаївських та головній святині обителі — Почаївській іконі Божої Матері.

Владика підніс свої особливі молитви про мир на нашій українській землі, про їі захисників та захисниць, а також за свою рідну вінницьку паству.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архіпастир звершив вечірнє богослужіння з читанням акафісту Божїй Матері

Увечері, 19 квітня 2024 року, напередодні 5-ї суботи Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив вечірнє богослужіння з читанням акафісту Пресвятій Богородиці у Браїлівському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили клірики Браїлівської обителі. За богослужіням молились: настоятелька – ігуменя Антонія, сестри та парафіяни святої обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Божественну літургію у храмі великомученика Георгія […]

19.04.2024

Літургія Передосвячених Дарів у Козятинському благочинні

19 квітня 2024 року, у пʼятницю 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь пророка Божого Іллі с. Сигнал, Козятинського благочиння. Архіпастирю співслужили: благочинний Козятинського округу протоієрей Миколай Волохатий та клірики благочиння. Цього дня духовенство Козятинського благочиння звершили говіння та спільно приступили до Таїнств Покаяння і […]

19.04.2024

Митрополит Варсонофій звершив чернечий постриг у Барському жіночому монастирі

18 квітня 2024 року, у четвер 5-ї седмиці Великої Чотиридесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив чернечий постриг у жіночому монастирі на честь Барської ікони Божої Матері. У чернечий чин була пострижена інокиня Матрона (Домашевська), з імʼям Матрона, на честь преподобної Матрони Солунської; а також в іночество – послушниця Марія Косюк, з нареченням імені Феодора, […]

19.04.2024