Митрополит Варсонофій вклонився святиням Свято-Успенської Почаївської Лаври

06.11.2023

6 листопада 2023 року, під час свого візиту до Тернопільської єпархії УПЦ, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру.

Разом з Його Високопреосвященством до святої обителі прибули благочинний у справах монастирів Вінницької єпархії — архімандрит Єнох (Торак), завідувач канцелярією Вінницької єпархії — ієродиякон Філарет (Олівінський) та іподиякон Олександр Панасюк.

Архіпастиря та супроводжуючих зустрічали насельник Почаївської Лаври — архімандрит Никон (Марусяк) та співробітник Почаївської духовної семінарії — іподиякон Володимир Дрепко.

Архіпастир відвідав лаврський Успенський та Преображенський собори та нижній храм преподобних Антонія і Феодосія Печерських, де вклонився святиням Почаївської гори — Стопі Пресвятої Богородиці, мощам преподобних Іова та Амфілохія чудотворців Почаївських та головній святині обителі — Почаївській іконі Божої Матері.

Владика підніс свої особливі молитви про мир на нашій українській землі, про їі захисників та захисниць, а також за свою рідну вінницьку паству.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Митрополит Варсонофій звершив чин погребіння монаха Василія (Чорного Володимира Тимофійовича)

30 листопада 2023 року, в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійне богослужіння та чин погребіння багаторічного благодійника та фундатора храмів Жмеринському округу, в Бозі спочилого монаха Василія (Чорного Володимира Тимофійовича). Заупокійну літургію цього дня звершив архімандрит Іоасаф (Ковецький), після чого на чолі з митрополитом Вінницьким і Барським Варсонофієм був звершений чин погребіння. Архіпастирю співслужили […]

30.11.2023

Священники Барського благочиння звершили погребіння воїна Вячеслава Кучерука

Страшна звістка знову надійшла до Барської громади. Страшна війна забрала життя нашого земляка, жителя села Матейків, командира протитанкового відділення взводу вогневої підтримки, молодшого сержанта Вячеслава Кучерука, 2001 року народження.  29 листопада 2023 року, в храмі Архістратига Божого Михаїла села Матейків, клірики Барського благочиння Вінницької єпархії звершили чин погребіння загиблого Захисника України — воїна Вячеслава Кучерука. […]

30.11.2023

Парафіяни вінницького храму придбали шини для військових автомобілів і передали їх на передову

Парафіяни та благодійники храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали кошти для підтримки наших українських військових. На зібрані пожертви парафіянами було придбано шини для автомобіля, які цими днями настоятель Чудо-Михайлівського храму протоієрей Василій Августінов передав нашим захисникам на передову. Молимось за перемогу та мир в нашій Українській Державі, за здоровʼя […]

29.11.2023