Відійшов до Господа клірик Вінницької єпархії — протоієрей Андрій Фатич

31.10.2023

31 жовтня 2023 року, на 62-му році життя відійшов до Господа клірик Козятинського благочиння Вінницької єпархії — протоієрей Андрій Фатич.

Священик народився 7 жовтня 1962 року в с. Либохора Турківського району Львівської області в родині робітників. 19 травня 1991 року прийняв священний сан та був рукопокладений в сан диякона архієпископом Вятським і Слободським Хрисанфом. Того ж року в день памʼяті рівноапостольного князя Володимира 28 липня рукопокладений в священицький сан та направлений для парафіяльного служіння в храмі Різдва Пресвятої Богородиці селища Богородське.

30 серпня 1993 року, священник Андрій Фатич перейшов для подальшого служіння в клір Вінницької єпархії. Того ж року отець Андрій був назначений настоятелем Різдва-Богородичного храму села Блажіївка та Миколаївського храму села Сошанське Козятинського району. 10 травня 1994 року йому також було доручено настоятельство Іоанно-Богословського храму села Самгородок, де священник служив до цього дня. 2 липня 2006 року був назначений настоятелем Петропавлівського храму села Лозовка.

Митрополит Варсонофій від імені духовенства та вірян Вінницької єпархії, а також від себе особисто висловлює щирі співчуття родині спочилого та парафіянам храмів, де ніс своє пастирське служіння отець Андрій Фатич. Молимось за упокій його безсмертної душі!

За повідомленням про дату і час проведення заупокійного богослужіння та чину погребіння отця Андрія, слідкуйте на наших офіційних сторінках Telegram; Facebook; Viber та Instagram.

Царство Небесне!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Митрополит Варсонофій звершив чин погребіння монаха Василія (Чорного Володимира Тимофійовича)

30 листопада 2023 року, в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійне богослужіння та чин погребіння багаторічного благодійника та фундатора храмів Жмеринському округу, в Бозі спочилого монаха Василія (Чорного Володимира Тимофійовича). Заупокійну літургію цього дня звершив архімандрит Іоасаф (Ковецький), після чого на чолі з митрополитом Вінницьким і Барським Варсонофієм був звершений чин погребіння. Архіпастирю співслужили […]

30.11.2023

Священники Барського благочиння звершили погребіння воїна Вячеслава Кучерука

Страшна звістка знову надійшла до Барської громади. Страшна війна забрала життя нашого земляка, жителя села Матейків, командира протитанкового відділення взводу вогневої підтримки, молодшого сержанта Вячеслава Кучерука, 2001 року народження.  29 листопада 2023 року, в храмі Архістратига Божого Михаїла села Матейків, клірики Барського благочиння Вінницької єпархії звершили чин погребіння загиблого Захисника України — воїна Вячеслава Кучерука. […]

30.11.2023

Парафіяни вінницького храму придбали шини для військових автомобілів і передали їх на передову

Парафіяни та благодійники храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали кошти для підтримки наших українських військових. На зібрані пожертви парафіянами було придбано шини для автомобіля, які цими днями настоятель Чудо-Михайлівського храму протоієрей Василій Августінов передав нашим захисникам на передову. Молимось за перемогу та мир в нашій Українській Державі, за здоровʼя […]

29.11.2023