Відійшов до Господа клірик Вінницької єпархії — протоієрей Андрій Фатич

31.10.2023

31 жовтня 2023 року, на 62-му році життя відійшов до Господа клірик Козятинського благочиння Вінницької єпархії — протоієрей Андрій Фатич.

Священик народився 7 жовтня 1962 року в с. Либохора Турківського району Львівської області в родині робітників. 19 травня 1991 року прийняв священний сан та був рукопокладений в сан диякона архієпископом Вятським і Слободським Хрисанфом. Того ж року в день памʼяті рівноапостольного князя Володимира 28 липня рукопокладений в священицький сан та направлений для парафіяльного служіння в храмі Різдва Пресвятої Богородиці селища Богородське.

30 серпня 1993 року, священник Андрій Фатич перейшов для подальшого служіння в клір Вінницької єпархії. Того ж року отець Андрій був назначений настоятелем Різдва-Богородичного храму села Блажіївка та Миколаївського храму села Сошанське Козятинського району. 10 травня 1994 року йому також було доручено настоятельство Іоанно-Богословського храму села Самгородок, де священник служив до цього дня. 2 липня 2006 року був назначений настоятелем Петропавлівського храму села Лозовка.

Митрополит Варсонофій від імені духовенства та вірян Вінницької єпархії, а також від себе особисто висловлює щирі співчуття родині спочилого та парафіянам храмів, де ніс своє пастирське служіння отець Андрій Фатич. Молимось за упокій його безсмертної душі!

За повідомленням про дату і час проведення заупокійного богослужіння та чину погребіння отця Андрія, слідкуйте на наших офіційних сторінках Telegram; Facebook; Viber та Instagram.

Царство Небесне!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

200-ліття Миколаївського храму села Рибченці Хмільницького благочиння

22 травня 2024 року, в день перенесення чесних мощей святителя Миколая Чудотворця, парафіянами храму святителя Миколая села Рибченці Хмільницького благочиння відсвяткували 200-ліття храму. Протягом останніх 33-х років настоятелем храму є найстаріший клірик Хмільницького благочиння – протоієрей Ігор Крученюк. Цього дня він також відзначив 47-річчя священицького служіння. Соборне богослужіння у день престольного свята звершили клірики Хмільницького благочиння. […]

23.05.2024

У Вінницькій єпархії створено паломницьку службу «Живоносне Джерело»

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у Вінницькій єпархії створено паломницьку організацію «Живоносне Джерело», на честь ікони Божої Матері. Паломницька служба була створена 10 травня, у пʼятницю Світлої седмиці, коли свята Православна Церква вшановує образ Пресвятої Богородиці «Живоносне Джерело», саме тому, з благословення архіпастиря, ця організація має таку назву. Паломницький центр, має на меті […]

22.05.2024

Престольне свято староміського Миколаївського храму Вінниці

22 травня 2024 року, у день памʼяті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая Мирлікійського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у староміському Миколаївському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Макарій (Коломієць); благочинний Другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський; настоятель храму протоієрей Роман Макар та клірики міста. На Малому […]

22.05.2024