Митрополит Варсонофій звершив уставне ранкове богослужіння першого дня Великого посту

27.02.2023

27 лютого 2023 року, в понеділок першої седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив уставне ранкове богослужіння в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі.

За церковним уставом ранок понеділка починається з наступних богослужінь: полуношниця, утреня, 1-й, 3-й, 6-й, 9-й час, зображальні, вечірня та заупокійна літія. Таким чином богослужіння звершуються в усі будні дні Святої Чотиридесятниці.

За богослужінням разом з архіпастирем молились клірики Браїлівської обителі, настоятелька ігуменя Антонія (Стеценко), сестри та парафіяни монастиря.

Нагадаємо, сьогодні за вечірнім богослужінням звершується читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Архієрей звершить богослужіння в Браїлівській обителі. Початок о 17:00.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023