Волонтерська діяльність Вінницької єпархії УПЦ

04.03.2022

Вінницька єпахія Української Православної Церкви активно займається соціальною роботою впродовж останніх років, але у зв’язку з останніми трагічними подіями для України, коли відбулась агресія та воєнний наступ з боку Російської Федерації, єпархія активно включилась до волонтерського руху.

Так, за останній час було відкрито волонтерський центр в Хресто-Воздвиженському храмі м. Вінниці.
При цьому храмі облаштовані приміщення для прийому біженців.

Нагадаємо, що за даними Вінницьої міської ради станом на сьогодні, у Вінницькій області прийнято понад 16 тисяч українців які покинули території, де проходять бойові дії.

Біженців приймають, також у Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі та Іоанно-Богословському чоловічому монастирі. За потреби, актуальну інформацію про них ви можете знайти на нашому сайті.

Духовенство Літинського округу організовує гарячі обіди на трасі Вінниця — Хмельницький.
Також духовенство округу і віручі допомагали продуктами харчування військовій колонні, яка рухалась з м. Чугуєва.

Священики м. Вінниці, Вінницького районного та Хмільницького округів на регулярній основі допомагають на блокпостах, доставляючи продукти харчування, дрова, деякі будівельні матеріали та інші необхідні речі.

Благочинний Вінницького районного округу разом із парафіянами привозять дрова, а також готують гарячі обіди для біженців та поранених, доставляють обіди на блокпости. Регулярно привозять у волонтерські центри одяг та воду для фронту.

Закликаємо усіх не байдужих приєднуватися до спільних добрих справ, допомагати нашим військовим, ближнім, людям похилого віку та усім хто потребує вашої підтримки!

Пам’ятаймо, що з Богом і в єдності — наша сила!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Завершується набір до паломницької групи, яка відвідає святині Греції

Паломники візьмуть участь у святкуванні на честь святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра — у святковій Літургії та урочистій хресній ході з мощами святителя. Відвідають стародавні монастирі та святині острову. Також у програмі острови Егіна та Евія, можливість вклонитись мощам святителя Нектрія Егінського і праведного Іоана Руського. Окрім цього паломники вклоняться поясу Пресвятої Богородиці та […]

15.07.2024

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія з нагоди Дня української державності

Дорогі брати і сестри! Шановні українці! Сердечно вітаю всіх вас з Днем української державності! Сьогоднішнє свято хоч є недавнім щодо дати його встановлення, однак історія нашої славної Держави сягає в глибину століть. Древня Київська Русь, спадкоємницею якої є сучасна Україна, закарбувала в нашій пам’яті імена славетних князів та воєначальників, які трудилися над розвитком та захистом нашої […]

15.07.2024

Недільне богослужіння архіпастиря у Андріє-Володимирському храмі міста Києва

14 липня 2024 року, у 3-ю Неділю після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. Після читання Євангельського уривку архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді. За літургією помолились про перемогу і мир […]

14.07.2024