Волонтерська діяльність Вінницької єпархії УПЦ

04.03.2022

Вінницька єпахія Української Православної Церкви активно займається соціальною роботою впродовж останніх років, але у зв’язку з останніми трагічними подіями для України, коли відбулась агресія та воєнний наступ з боку Російської Федерації, єпархія активно включилась до волонтерського руху.

Так, за останній час було відкрито волонтерський центр в Хресто-Воздвиженському храмі м. Вінниці.
При цьому храмі облаштовані приміщення для прийому біженців.

Нагадаємо, що за даними Вінницьої міської ради станом на сьогодні, у Вінницькій області прийнято понад 16 тисяч українців які покинули території, де проходять бойові дії.

Біженців приймають, також у Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі та Іоанно-Богословському чоловічому монастирі. За потреби, актуальну інформацію про них ви можете знайти на нашому сайті.

Духовенство Літинського округу організовує гарячі обіди на трасі Вінниця — Хмельницький.
Також духовенство округу і віручі допомагали продуктами харчування військовій колонні, яка рухалась з м. Чугуєва.

Священики м. Вінниці, Вінницького районного та Хмільницького округів на регулярній основі допомагають на блокпостах, доставляючи продукти харчування, дрова, деякі будівельні матеріали та інші необхідні речі.

Благочинний Вінницького районного округу разом із парафіянами привозять дрова, а також готують гарячі обіди для біженців та поранених, доставляють обіди на блокпости. Регулярно привозять у волонтерські центри одяг та воду для фронту.

Закликаємо усіх не байдужих приєднуватися до спільних добрих справ, допомагати нашим військовим, ближнім, людям похилого віку та усім хто потребує вашої підтримки!

Пам’ятаймо, що з Богом і в єдності — наша сила!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023

Архієрейське богослужіння у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері в Літинському благочинні

6 червня 2023 року, у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі святих жінок-мироносиць парафії на часть Зиновинської ікони Божої Матері. За Божественною літургією архіпастирю спіслужили секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан, благочинний Літинського округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Володимир Кіщук, клірики благочиння та […]

06.06.2023