Перша літургія та візит митрополита Варсонофія до реабілітаційного центру Міжнародної Антинаркотичної Асоціації

23.02.2022

У вівторок, 22 лютого, відбулась перша Божествена літургія у якушинецькому реабілітаційному центрі Міжнародної Антинаркотичної Асоціації м.Вінниці.

Літургію звершував керівник Молодіжного відділу єпархії протоієрей Миколай Дуднік у співслужінні з протоієреєм Андрієм Бертманом — співробітником відділу. Молодіжка храму свт. Луки Кримського м. Вінниці допомогла пономарями та хором.

На літургії також були реабілітанти з п’ятничанського центру МАА. Багато хто вперше причастився Святих Христових таїн.

По звершені богослужіння відбулась святкова трапеза, на яку завітав митрополит Варсонофій та поспілкувався з мешканцямии реабілітаційних центрів і подарував усім привітальні листівки.

Також владика Варсонофій вручив єпархіальні грамоти керівнику центру та помічникам: Волошину Олександру Сергійовичу, Ярошуку Дмитру Віталійовичу,  та Катречко Максиму Миколайовичу.

Молодіжний відділ щиро вітає усіх з першою літургією у реабілітаційному центрі.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023