Керівник молодіжного відділу взяв участь у ХХІ Всеукраїнській конференції голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю

12.10.2021

З 4 по 8 жовтня, з благословіння Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія пройшла ХХІ Всеукраїнська конференція керівників та представників епархіальних відділів у справах молоді в селищі Лазурне на Херсонщині.

Організатором цієї конференції став Синодальний відділ у справах молоді при Священному синоді Української Православної Церкви.

З благословіння Високопреосвященнішого Варсонофія митрополита Вінницького і Барського в роботі конференції взяв участь керівник молодіжного відділу Вінницької єпархії протоієрей Миколай Дуднік.

4 жовтня, понеділок, відбувся молебінь перед відкриттям конференції, який очолив Високопреосвященніший Іона, архієпископ Обухівський, голова Синодального відділу у справах молоді.

До роботи конференції долучились керівники вінницького осередку «Православні скаути України» протоієрей Сергій та матушка Ксенія Наваліхіни.

5 жовтня, другий ден роботи конференції розпочався з доповіді: «Бумери, зумери, міленіали, або чим відрізняються від покоління Z, покоління Y і покоління Х» — тема редактора журналу Отрок.ua Юлії Комінко.
Протоієрей Володимир Тукало, отець Андрій Клюшев, отець Сергій та матушка Ксенія Наваліхіни  і інші участники руху православних скаутів України розповіли про скаутінг і принципи работи дитячих таборів.

На конференції відбулась презентація Міжнародного антинаркотичного проекту «Живи». Про досвід роботи, антинаркотисний рух, православні реабілітаційні центри України и принципи работи з залежними розповів керівник проекту Сергій Жидких і координатор центру Дмитро Криворучко.
Протоієрей Іоанн Тронько розповів про поєднання служіння священника і світської роботи.

Третій та четвертий дні роботи Всеукраїнської конференції були присвячені вивченню управлінських процесів. Учасники форуму вчилися застосовувати наукові методи в тих сферах, де раніше багато що вони вирішували спонтанно і хаотично.

В якості домашнього завдання учасники конференції повинні будуть створити організаційні схеми роботи своїх молодіжних організацій або приходів і реалізувати їх на практиці. За майстерність в проведенні управлінського семінару грамотою відділу у справах молоді при Священному Синоді УПЦ був нагороджений відділ у справах молоді Одеської єпархії.

В п’ятницю, 8-го жовтня завершився форум Божественною літургією у Свято-Олексіївському храмі с. Лазурне, яку очолив голова Синодального молодіжного відділу УПЦ, вікарій Київської Митрополії архієпископ Обухівський Іона у співслужінні учасників конференції в священному сані.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Призначено нового духівника Вінницької єпархії

У день свята Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій призначив нового духівника Вінницької єпархії Української Православної Церкви. На посаду Духівника Вінницької єпархії обраний почесний настоятель Собору Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці протоієрей Олексій Мельничук. Митрополит Варсонофій від імені духовенства та вірян Вінницької єпархії висловлює щиру подякую попередньому духівнику єпархії протоієрею Володимиру Цвику, за багаторічні […]

17.06.2024

Клірики Барського благочиння звершили погребіння воїна Олександра Болеска

17 червня 2024 року, в храмі Покрова Пресвятої Богородиці села Черешки було звершено чин погребіння загиблого Захисника України воїна Болеска Олександра, 9 березня 1987 року народження. Погребіння очолив настоятель храму протоієрей Андрій Холод, разом з кліриками Барського благочиння. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Нехай Господь упокоїть його душу в Царстві Небесному, та […]

17.06.2024

Недільне архієрейське богослужіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці

16 червня 2024 року, у Неділю святих отців І Вселенського Собору, післясвято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, протоієрей Георгій Мельничук, керівник служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярії Вінницької єпархії архідиякон Філарет (Олівінський). Після […]

16.06.2024