Керівник молодіжного відділу взяв участь у ХХІ Всеукраїнській конференції голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю

12.10.2021

З 4 по 8 жовтня, з благословіння Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія пройшла ХХІ Всеукраїнська конференція керівників та представників епархіальних відділів у справах молоді в селищі Лазурне на Херсонщині.

Організатором цієї конференції став Синодальний відділ у справах молоді при Священному синоді Української Православної Церкви.

З благословіння Високопреосвященнішого Варсонофія митрополита Вінницького і Барського в роботі конференції взяв участь керівник молодіжного відділу Вінницької єпархії протоієрей Миколай Дуднік.

4 жовтня, понеділок, відбувся молебінь перед відкриттям конференції, який очолив Високопреосвященніший Іона, архієпископ Обухівський, голова Синодального відділу у справах молоді.

До роботи конференції долучились керівники вінницького осередку «Православні скаути України» протоієрей Сергій та матушка Ксенія Наваліхіни.

5 жовтня, другий ден роботи конференції розпочався з доповіді: «Бумери, зумери, міленіали, або чим відрізняються від покоління Z, покоління Y і покоління Х» — тема редактора журналу Отрок.ua Юлії Комінко.
Протоієрей Володимир Тукало, отець Андрій Клюшев, отець Сергій та матушка Ксенія Наваліхіни  і інші участники руху православних скаутів України розповіли про скаутінг і принципи работи дитячих таборів.

На конференції відбулась презентація Міжнародного антинаркотичного проекту «Живи». Про досвід роботи, антинаркотисний рух, православні реабілітаційні центри України и принципи работи з залежними розповів керівник проекту Сергій Жидких і координатор центру Дмитро Криворучко.
Протоієрей Іоанн Тронько розповів про поєднання служіння священника і світської роботи.

Третій та четвертий дні роботи Всеукраїнської конференції були присвячені вивченню управлінських процесів. Учасники форуму вчилися застосовувати наукові методи в тих сферах, де раніше багато що вони вирішували спонтанно і хаотично.

В якості домашнього завдання учасники конференції повинні будуть створити організаційні схеми роботи своїх молодіжних організацій або приходів і реалізувати їх на практиці. За майстерність в проведенні управлінського семінару грамотою відділу у справах молоді при Священному Синоді УПЦ був нагороджений відділ у справах молоді Одеської єпархії.

В п’ятницю, 8-го жовтня завершився форум Божественною літургією у Свято-Олексіївському храмі с. Лазурне, яку очолив голова Синодального молодіжного відділу УПЦ, вікарій Київської Митрополії архієпископ Обухівський Іона у співслужінні учасників конференції в священному сані.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Чергова замовна брехлива стаття у «33-ому»

16 лютого на сайті газети «33 канал» було опубліковано матеріал Тетяни Квасюк під назвою «Терор матушці влаштували священики УПЦ (МП) та віряни». Нам добре відоме упереджене ставлення цього видання до Української Православної Церкви і, скоріш за все, на чергову порцію наклепу та образ на адресу Вінницької єпархії УПЦ навряд чи хто звернув би зайву увагу, якби не людина, яка розповсюджує очевидну брехню і ницість, з […]

21.02.2024

24 лютого у всіх храмах та монастирях Вінницької єпархії помоляться за загиблих під час війни та звершать молебні за захисників України

24 лютого 2024 року, в другі роковини з початку трагічних подій, повʼязаних з повномасштабною російською військовою агресією проти України, з благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у всіх храмах та монастирях Вінницької єпархії Української Православної Церкви будуть звершені панахиди за загиблими і померлими під час цієї війни, а також молебні за захисників і захисниць України […]

20.02.2024

Архіпастир відзначив день свого Небесного Покровителя — преподобного Варсонофія Великого

19 лютого 2024 року, у день пам’яті преподобного Варсонофія Великого, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому соборі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики Вінницької єпархії та гості у священному сані. Цього дня, свята Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Варсонофія Великого, Небесного Покровителя нашого архіпастиря. Богослужбові піснеспіви виконував сестринський хор під управлінням […]

19.02.2024