Митрополит Варсонофій звершив освячення храму і літургію в селі Олександрівка Жмеринського благочиння (+відео)

05.06.2021

5 червня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив освячення престолу і храму на честь свт. Миколая в селі Олександрівка Жмеринського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний Жмеринського округу прот. Ярослав Коромчевський, настоятель храму прот. Василій Василічишен та духовенство благочиння.

За літургією, з благословіння Предстоятеля УПЦ, настоятель храму прот. Василій Василічишен був нагороджений богослужбовою нагородою — палицею.

Храм будувався та вдосконалювася протягом 30-и років. З 1995 по 2004 у даному селі служив архім. Аркадій (Сенчуківський). З 2004 по сьогоднішній день служить прот. Василій Василічишен. Священик 17 років в сані. За роки свого служіння в даному селі, не дивлячись на постійні перепони від представників розколу (КП, ПЦУ), священик постійно працював над храмом: була дороблена дзвіниця, побудований притвор, зроблений повністю ремонт всередині та зовні.

По завершені богослужіння митрополит Варсонофій привітав жителів села з освяченням храму та подякував настоятелю і парафіянам за працю на славу Христової Церкви, а також усім тим, хто в різні часи потрудився над будівництвом «Божого дому» і продовжує допомогати сьогодні.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Ліствиця. Сходи сходження на небо преподобного Іоанна Синайського

Преподобний Іоанн Ліствичник, пам’яті якого присвячена ця неділя Великого Посту, був ігуменом Синайської гори та залишив після себе класичний, усім відомий повʼязаний з його імʼям, твір по православній аскетиці – «Ліствицю». Починає він свою працю з цілепокладання духовного життя. А воно, насамперед, полягає, на його думку, в тому, щоб перемогти в собі самість і себелюбство, цю […]

14.04.2024

Літургія Передосвячених Дарів у Стрітенському храмі міста Вінниці

12 квітня 2024 року, у пʼятницю 4-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у Стрітенському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: благочинний першого Вінницького міського округу протоієрей Богдан Маліновський, настоятель храму протоієрей Сергій Виговський та клірики міста. Цього дня духовенство першого міського благочиння звершили спільне богослужіння і приступили до Таїнств […]

12.04.2024

У Хмільницькому благочинні звершили погребіння воїна Івана Найчука

11 квітня 2024 року, у храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Качанівка Хмільницького благочиння, було звершено чин погребіння воїна Івана Андрійовича Найчука, 1997 року народження. Воїн Іван Андрійович Найчук, мешканець села Качанівка, мужньо виконував свій  військовий обов’язок, боронячи суверенітет та незалежність нашої держави від російського агресора. Воїн Іван загинув біля населеного пункту Карлівка Покровського району Донецької області. […]

11.04.2024