Митрополит Варсонофій звершив освячення храму і літургію в селі Олександрівка Жмеринського благочиння (+відео)

05.06.2021

5 червня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив освячення престолу і храму на честь свт. Миколая в селі Олександрівка Жмеринського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний Жмеринського округу прот. Ярослав Коромчевський, настоятель храму прот. Василій Василічишен та духовенство благочиння.

За літургією, з благословіння Предстоятеля УПЦ, настоятель храму прот. Василій Василічишен був нагороджений богослужбовою нагородою — палицею.

Храм будувався та вдосконалювася протягом 30-и років. З 1995 по 2004 у даному селі служив архім. Аркадій (Сенчуківський). З 2004 по сьогоднішній день служить прот. Василій Василічишен. Священик 17 років в сані. За роки свого служіння в даному селі, не дивлячись на постійні перепони від представників розколу (КП, ПЦУ), священик постійно працював над храмом: була дороблена дзвіниця, побудований притвор, зроблений повністю ремонт всередині та зовні.

По завершені богослужіння митрополит Варсонофій привітав жителів села з освяченням храму та подякував настоятелю і парафіянам за працю на славу Христової Церкви, а також усім тим, хто в різні часи потрудився над будівництвом «Божого дому» і продовжує допомогати сьогодні.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024