Митрополит Варсонофій звершив освячення храму і літургію в селі Олександрівка Жмеринського благочиння (+відео)

05.06.2021

5 червня 2021 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив освячення престолу і храму на честь свт. Миколая в селі Олександрівка Жмеринського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний Жмеринського округу прот. Ярослав Коромчевський, настоятель храму прот. Василій Василічишен та духовенство благочиння.

За літургією, з благословіння Предстоятеля УПЦ, настоятель храму прот. Василій Василічишен був нагороджений богослужбовою нагородою — палицею.

Храм будувався та вдосконалювася протягом 30-и років. З 1995 по 2004 у даному селі служив архім. Аркадій (Сенчуківський). З 2004 по сьогоднішній день служить прот. Василій Василічишен. Священик 17 років в сані. За роки свого служіння в даному селі, не дивлячись на постійні перепони від представників розколу (КП, ПЦУ), священик постійно працював над храмом: була дороблена дзвіниця, побудований притвор, зроблений повністю ремонт всередині та зовні.

По завершені богослужіння митрополит Варсонофій привітав жителів села з освяченням храму та подякував настоятелю і парафіянам за працю на славу Христової Церкви, а також усім тим, хто в різні часи потрудився над будівництвом «Божого дому» і продовжує допомогати сьогодні.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Митрополит Варсонофій звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 29 березня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

29.03.2023

Літургія Передосвячених Дарів в Калинівському благочинні

29 березня 2023 року, в середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі святої Параскеви Сербської міста Калинівка. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Калинівського церковного округу протоієрей Володимир Розман; секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан та клірики благочиння. Цього дня духовенство Калинівського благочиння приступили до загальної сповіді […]

29.03.2023

Архієпископ Севастійський Феодосій: Ми засуджуємо систематичні переслідування УПЦ

27 березня 2023 року, під час ранкового прийому однієї церковної делегації, ієрарх Єрусалимського Патріархату архієпископ Севастійський Феодосій висловив засудження останніх подій в Україні навколо Української Православної Церкви, про що повідомляється на Facebook-сторінці «Голос Православної Церкви з Єрусалиму». Зокрема, архієпископ Феодосій заявив: «ми висловлюємо наше засудження та неприйняття систематичного переслідування та нападів на Українську Православну Церкву». […]

29.03.2023