155 років храму УПЦ у селі Сальниця

23.09.2020

21 вересня, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, парафіяни храму УПЦ села Сальниця Хмільницького району, разом зі своїм настоятелем ієреєм Богданом Маринічем, святкували день престольного свята та 155 років храму.

Святкове богослужіння очолив благочинний Хмільницького округу протоієрей Михаїл Шикирун.

По завершені Божественної літургії читався акафист Пресвятій Богородиці. Завершилося свято хрестоною ходою навколо храму.

Настоятеля храму та парафіян приїхала привітати дружина народного депутата України. Вона зачитала вітальний лист від депутата, подарувала на храм ікону Богородиці та подякувала парафіянам за працю.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023