Світлий Понеділок. Престольне свято храму великомученика Георгія Побідоносця міста Вінниці

06.05.2024

6 травня 2024 року, у Світлий Понеділок, день памʼяті великомученика Георгія Побідоносця, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Георгіївському храмі парафії на честь Воскресіння Словущого міста Вінниці.

Його Високопреосвященству співслужили: духівник Вінницької єпархії протоієрей Володимир Цвик; настоятель храму протоієрей Валерій Швець; благочинний першого міського округу протоієрей Богдан Маліновський; благочинний другого міського благочиння протоієрей Віталій Білявський та клірики міста.

На Малому вході з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви були нагороджені: духівник Вінницької єпархії протоієрей Володимир Цвик – Орденом святителя Миколая Чудотворця, а також настоятель храму на честь великомученика Димитрія Солунського міста Вінниці протоієрей Сергій Гудзенко – правом носіння другого хреста з прикрасами.

За богослужінням були піднесені молитви про мир в Україні, за воїнів-захисників, а також постраждалих і знедолених від війни українців.

Після запричасного вірша завідувач канцелярії Вінницької єпархії ієродиякон Філарет (Олівінський), зачитав Пасхальне послання митрополита Вінницького і Барського Варсонофія.

На завершення відбулась святкова хресна хода навколо храму. Насамкінець архіпастир та настоятель звернулись до вірян зі словами привітання.

Підписуйтесь на наші новини в Telegram — швидко, зручно та завжди під рукою у вашому телефоні!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Завершується набір до паломницької групи, яка відвідає святині Греції

Паломники візьмуть участь у святкуванні на честь святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра — у святковій Літургії та урочистій хресній ході з мощами святителя. Відвідають стародавні монастирі та святині острову. Також у програмі острови Егіна та Евія, можливість вклонитись мощам святителя Нектрія Егінського і праведного Іоана Руського. Окрім цього паломники вклоняться поясу Пресвятої Богородиці та […]

15.07.2024

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія з нагоди Дня української державності

Дорогі брати і сестри! Шановні українці! Сердечно вітаю всіх вас з Днем української державності! Сьогоднішнє свято хоч є недавнім щодо дати його встановлення, однак історія нашої славної Держави сягає в глибину століть. Древня Київська Русь, спадкоємницею якої є сучасна Україна, закарбувала в нашій пам’яті імена славетних князів та воєначальників, які трудилися над розвитком та захистом нашої […]

15.07.2024

Недільне богослужіння архіпастиря у Андріє-Володимирському храмі міста Києва

14 липня 2024 року, у 3-ю Неділю після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. Після читання Євангельського уривку архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді. За літургією помолились про перемогу і мир […]

14.07.2024