Сповідь духовенства Хмільницького округу. Архієрейська літургія Передосвячених Дарів

24.04.2024

24 квітня 2024 року, у середу 6-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці міста Хмільник, Хмільницького благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Хмільницького церковного округу протоієрей Олексій Бачинський та клірики благочиння.

У цей день Хмільницьке духовенство звершили говіння та спільно приступили до Сповіді та Причастя Святих Христових Таїнств.

Під час літургії були піднесені особливі молитви про перемогу та мир у нашій державі, а також за воїнів-захисників і всіх від війни постраждалих українців.

Після богослужіння митрополит Варсонофій звернувся до духовенства та вірян зі словами архіпастирських настанов. У свою чергу отець благочинний подякував архієрею за приїзд та спільне богослужіння. 

Підписуйтесь на наші новини в Telegram — швидко, зручно та завжди під рукою у вашому телефоні!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Завершується набір до паломницької групи, яка відвідає святині Греції

Паломники візьмуть участь у святкуванні на честь святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра — у святковій Літургії та урочистій хресній ході з мощами святителя. Відвідають стародавні монастирі та святині острову. Також у програмі острови Егіна та Евія, можливість вклонитись мощам святителя Нектрія Егінського і праведного Іоана Руського. Окрім цього паломники вклоняться поясу Пресвятої Богородиці та […]

15.07.2024

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія з нагоди Дня української державності

Дорогі брати і сестри! Шановні українці! Сердечно вітаю всіх вас з Днем української державності! Сьогоднішнє свято хоч є недавнім щодо дати його встановлення, однак історія нашої славної Держави сягає в глибину століть. Древня Київська Русь, спадкоємницею якої є сучасна Україна, закарбувала в нашій пам’яті імена славетних князів та воєначальників, які трудилися над розвитком та захистом нашої […]

15.07.2024

Недільне богослужіння архіпастиря у Андріє-Володимирському храмі міста Києва

14 липня 2024 року, у 3-ю Неділю після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. Після читання Євангельського уривку архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді. За літургією помолились про перемогу і мир […]

14.07.2024