В Козятинському благочинні звершили погребіння спочилого протоієрея Андрія Фатича

01.11.2023

1 листопада 2023 року, в храмі святителя Миколая Чудотворця села Сошанське, Козятинського церковного округу, звершили заупокійну Божественну літургію та чин погребіння спочилого клірика Вінницької єпархії — протоієрея Андрія Фатича.

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, заупокійне богослужіння та погребіння очолив благочинний протоієрей Миколай Волохатий, у співслужінні кліриків Козятинського округу.

Спочилий протоієрей Андрій Фатич був похований в селі Сошанське, біля Миколаївського храму, настоятелем якого він був впродовж останніх 30-ти років.

Висловлюємо свої щирі співчуття матінці Анні, дітям, рідним та парафіянам покійного священника. Закликаємо піднести свої особливі молитви за упокій душі новопреставленого протоієрея Андрія!

Щоб підтримати матеріально сімʼю отця Андрія, залишаємо карту для пожертв:

5168 7554 5663 4449

Фатич Андрій Андрійович (син).

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023