Два архієреї звершили чин погребіння Пресвятої Богородиці в Браїлівському монастирі

29.08.2023

Увечері 28 серпня 2023 року, у свято Успіння Пресвятої Богородиці, в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі було звершено вечірнє богослужіння з чином погребіння плащаниці Божої Матері.

Богослужіння очолив керуючий єпархією — митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужив єпископ Скадовський Веніамін, вікарій Херсонської єпархії УПЦ. Преосвященним архіпастирям співслужили монастирські клірики. За відправою також молилась настоятелька — ігуменя Антонія (Стеценко), сестри, парафіяни та паломники святої обителі.

Під час богослужіння сестри Браїлівського жіночого монастиря привітали митрополита Варсонофія з 11-ю річницею архієрейської хіротонії.

Після співу Великого славослов’я митрополит Варсонофій та єпископ Веніамін, разом з духовенством і вірянами обнесли Плащаницю Божої Матері навколо Браїлівської обителі.

Дивіться більше фото на нашій офіційній сторінці у Facebook, а також підписуйтесь на наш офіційний канал в Telegram.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024