Митрополит Варсонофій провів робочу зустріч з ігуменами та намісниками монастирів Вінницької єпархії

04.05.2023

4 травня 2023 році, в приміщенні Вінницького єпархіального управління, під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, відбулась робоча нарада настоятелів та намісників монастирів Вінницької єпархії.

В засіданні взяли участь: благочинний у справах монастирів Вінницької єпархії архімандрит Єнох (Торак); ігумен Іоанно-Богословського Лемешівського чоловічого монастиря архімандрит Марк (Бараноський); настоятелька Свято-Троїцького Браїлівського жіночого монастиря ігуменя Антонія (Стеценко); настоятель Іллінської чоловічої чернечої громади міста Вінниці архімандрит Аркадій (Сенчуківський); старша сестра Барського жіночого монастиря монахиня Димитрія (Філікова), а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан.

Під час засідання були обговорені актуальні питання, що стосуються чернечого життя у монастирях Вінницької єпархії. Вирішено заснувати у Вінниці чоловічий монастир на честь святого пророка Божого Іллі, що знаходиться у мікрорайоні Академічний. Також призначено благочинного у справах монастирів, ним став архімандрит Єнох (Торак).

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023