Вечірнє богослужіння в храмі Покрова Богородиці с. Коло-Михайлівка Вінницького районного благочиння

13.01.2023

13 січня 2023 року, в день віддання свята Різдва Христового у Вінницькому районному благочинні відбулось традиційне різдвяне соборне богослужіння. У храмі на честь Покрова Пресвятої Богородиці с. Коло-Михайлівка, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Велику вечірню з привітанням духовенства та вірян благочиння.

Архієрею співслужили клірики Вінницького районного округу, благочинний прот. Миколай Строк та секретар єпархіального управління архім. Аркадій (Сенчуківський).

Богослужбові піснеспіви виконував квінтет під управлінням матінки Юлії Гудзенко.

Традиційно архіпастир звернувся до духовенства та вірян із різдвяними вітаннями, а також подякував за вірність Христу та Його Святій Церкві. Далі духовенство та усі присутні заспівали колядки, згодом з віншуваннями виступали дітки недільних шкіл благочиння. Усі вони отримали від владики Варсонофія солодощі.

Нагадаємо, завтра, у свято Обрізання Господнього та свт. Василія Великого, митрополит Варсонофій звершить архієрейське богослужіння в храмі святого апостола Іоанна Богослова, що у мікрорайоні Вінницькі хутори. Зустріч архієрея о 8:45.

Запрошуємо на спільну молитву!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024