Різдвяна Велика Вечірня в Стрітенському храмі Вінниці. Привітання духовенства та колядки

08.01.2023

8 січня 2023 року в нижньому храмі на честь святих Кирила та Мефодія парафії Стрітення Господнього міста Вінниці було звершено святкову Велику Різдвяну Вечірню.

Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій. Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархіального управління архім. Аркадій (Сенчуківський), настоятель Стрітенського храму прот. Сергій Виговський, благочинні та клірики міста Вінниці. Дияконський чин очолив керівник служби протоколу архід. Миколай Кравець.

Після завершення Великої вечірні благочинний І-го міського церковного округу прот. Богдан Маліновський зачитав Різдвяне послання митрополита Варсонофія кліру і пастві та усім вірним Вінницької єпархії Української Православної Церкви.

Богослужіння завершилось многоліттям Предстоятелю, архіпастирю, владі та війську кліру та вірним чадам Церкви Христової.

Після цього архієрей та настоятель звернулись до народу зі словами привітань, а також вже за багаторічною традицією відбулись різдвяні віншування. Хор духовенства заспівав для народу колядки, поперемінно з святковим та дитячим хором. Також виступали учні парафіяльних недільних шкіл та хори. Кожен учасник отримав від митрополита солодкі подарунки та маленькі іконки із зображенням Різдва Христового.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023