Митрополит Варсонофій відвідав Православний дитячий табір «Амфілада на Думці»

22.07.2022

21 липня 2022 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій відвідав Православний дитячий літній наметовий табір «Амфілада на Думці» в Жмеринському районі.

Літній табір проводиться щороку стараннями настоятеля архім. Аркадія (Сенчуківського), парафіян Параскевинського храму с. Мала Жмеринка, а також головними організаторами заходу є місцевий священик – ієрей Богдан Терехівський та матушка Анна. Табір відбувся за допомогою і прямою участю в організації сім’ї Дуфенюків.

Разом з архієреєм табір відвідали: архім. Єнох (Торак), прот. Миколай Дудник та ієрод. Філарет (Олівінський).

Також цього дня в табір приїхав переможець проекту «Голос країни» — протоієрей Олександр Клименко разом зі своєю донькою Анною, які подарували усім справжній концерт.

В концерті приймали участь і самі відпочиваючі у таборі. Для гостей була представлена велика кількість пісенних та танцювальних номерів.

Слід відмітити, що цьогоріч в таборі відпочивали діти з сімей вимушених переселенців. Владика відмітив, що ці діти дуже талановиті. Особливо митрополиту сподобався виступ дівчинки Софії.

Після концерту владика Варсонофій звернувся до юних християн зі словами настанов, подяки та організації табору.
Архіпастир подарував офісний принтер для потреб недільної школи парафії Параскевинського храму, та передав символічний подарунковий сертифікат.

Насамкінець кожен учасник отримав від владики шоколадку та було зроблене спільне фото.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

200-ліття Миколаївського храму села Рибченці Хмільницького благочиння

22 травня 2024 року, в день перенесення чесних мощей святителя Миколая Чудотворця, парафіянами храму святителя Миколая села Рибченці Хмільницького благочиння відсвяткували 200-ліття храму. Протягом останніх 33-х років настоятелем храму є найстаріший клірик Хмільницького благочиння – протоієрей Ігор Крученюк. Цього дня він також відзначив 47-річчя священицького служіння. Соборне богослужіння у день престольного свята звершили клірики Хмільницького благочиння. […]

23.05.2024

У Вінницькій єпархії створено паломницьку службу «Живоносне Джерело»

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у Вінницькій єпархії створено паломницьку організацію «Живоносне Джерело», на честь ікони Божої Матері. Паломницька служба була створена 10 травня, у пʼятницю Світлої седмиці, коли свята Православна Церква вшановує образ Пресвятої Богородиці «Живоносне Джерело», саме тому, з благословення архіпастиря, ця організація має таку назву. Паломницький центр, має на меті […]

22.05.2024

Престольне свято староміського Миколаївського храму Вінниці

22 травня 2024 року, у день памʼяті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая Мирлікійського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у староміському Миколаївському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Макарій (Коломієць); благочинний Другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський; настоятель храму протоієрей Роман Макар та клірики міста. На Малому […]

22.05.2024