Митрополит Варсонофій звершив літургію в с. Шевченка Літинського благочиння

15.07.2022

15 липня 2022 року, в день святкування Турковецької ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі Святих Жінок Мироносиць с. Шевченка, Літинського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний Літинського округу прот. Олег Макар, настоятель храму прот. Володимир Кіщук та духовенство Літинського благочиння.

За літургією підносились особливі молитви за здоров‘я українських військових, поранених та постраждалих від війни Українців.

Після Літургії була звершена Панихида за загиблими в результаті вчорашнього бомбардування у Вінниці мирними жителями.

Митрополит Варсонофій виголосив проповідь для присутніх вірян. Владика розповів про Турковецький образ Богоматері, пам’ять якого сьогодні звершує Православна Церква, після чого архіпастир висловив щиру подяку настоятелю отцю Володимиру за багаторічну плідну працю і пастирське служіння на парафії.

У своєму слові архіпастир закликав посилити свої молитви за упокій загиблих людей, які померли від обстрілів ворожих ракет на площі Перемоги у Вінниці. Офіційна статистика повідомляє, що в результаті вибухів ракет у Вінниці 14 липня, загинуло 23 чоловіки, з них 3 дітей.

Вічна пам’ять всім загиблим Вінниччанам!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Митрополит Варсонофій звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 29 березня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

29.03.2023

Літургія Передосвячених Дарів в Калинівському благочинні

29 березня 2023 року, в середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі святої Параскеви Сербської міста Калинівка. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Калинівського церковного округу протоієрей Володимир Розман; секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан та клірики благочиння. Цього дня духовенство Калинівського благочиння приступили до загальної сповіді […]

29.03.2023

Архієпископ Севастійський Феодосій: Ми засуджуємо систематичні переслідування УПЦ

27 березня 2023 року, під час ранкового прийому однієї церковної делегації, ієрарх Єрусалимського Патріархату архієпископ Севастійський Феодосій висловив засудження останніх подій в Україні навколо Української Православної Церкви, про що повідомляється на Facebook-сторінці «Голос Православної Церкви з Єрусалиму». Зокрема, архієпископ Феодосій заявив: «ми висловлюємо наше засудження та неприйняття систематичного переслідування та нападів на Українську Православну Церкву». […]

29.03.2023