Митрополит Варсонофій передав гуманітарну допомогу переселенцям в Потоках та Рижавці

06.07.2022

5 липня 2022 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій передав чергову гуманітарну допомогу вимушеним переселенцям з міст, що постраждали внаслідок війни в Україні.

Допомогу було передано на території громад с. Потоки та с. Рижавка.

Разом з архіпастирем допомогу від Браїлівського жіночого монастиря передавала настоятелька обителі ігуменя Антонія (Стеценко).

Цього разу від монастиря були передані пакунки, що містили фрукти, закрутки, консервацію, випічку та печиво. Також обитель передала близько 400 кг картоплі.

Вінницька єпархія Української Православної Церкви вкотре отримала черговий вантаж гуманітарної допомоги від Міжнародного благодійного «Українсько-німецького гуманітарного фонду», який регулярно передається постраждалим від війни Українцям та переселенцям, які нажаль були вимушені покинути свої домівки.

Митрополит Варсонофій висловлює щиру подяку за організацію та постійну підтримку переселенців Старості цих громад Галині Василівні Деркач.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Ліствиця. Сходи сходження на небо преподобного Іоанна Синайського

Преподобний Іоанн Ліствичник, пам’яті якого присвячена ця неділя Великого Посту, був ігуменом Синайської гори та залишив після себе класичний, усім відомий повʼязаний з його імʼям, твір по православній аскетиці – «Ліствицю». Починає він свою працю з цілепокладання духовного життя. А воно, насамперед, полягає, на його думку, в тому, щоб перемогти в собі самість і себелюбство, цю […]

14.04.2024

Літургія Передосвячених Дарів у Стрітенському храмі міста Вінниці

12 квітня 2024 року, у пʼятницю 4-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у Стрітенському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: благочинний першого Вінницького міського округу протоієрей Богдан Маліновський, настоятель храму протоієрей Сергій Виговський та клірики міста. Цього дня духовенство першого міського благочиння звершили спільне богослужіння і приступили до Таїнств […]

12.04.2024

У Хмільницькому благочинні звершили погребіння воїна Івана Найчука

11 квітня 2024 року, у храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Качанівка Хмільницького благочиння, було звершено чин погребіння воїна Івана Андрійовича Найчука, 1997 року народження. Воїн Іван Андрійович Найчук, мешканець села Качанівка, мужньо виконував свій  військовий обов’язок, боронячи суверенітет та незалежність нашої держави від російського агресора. Воїн Іван загинув біля населеного пункту Карлівка Покровського району Донецької області. […]

11.04.2024