Митрополит Варсонофій звершив заупокійне богослужіння у Козятині. Річниця смерті прот. Романа Асафова

26.05.2022

26 травня 2022, у четвер 5-ї седмиці після Пасхи, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі прп. Серафима Саровського міста Козятин. У цей день минув рік з дня смерті покійного настоятеля храму протоієрея Романа Асафова.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), благочинний Козятинського округу прот. Миколай Волохатий, настоятель храму прот. Ігор Ткачук та духовенство Козятинського благочиння.

За літургією піднесли особливі молитви за настання миру в Україні та за здоров’я українських військових.

Після богослужіння відбулась панахида за протоієреєм Романом, а також заупокійна літія на могилі спочилого священика. Митрополит Варсонофій вкотре висловив свої співчуття матушці Наталії та дітям отцям Романа. На пам’ять про покійного настоятеля парафіяни встановили на храмі пам’ятну дошку.

Царство Небесне!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024