Тисячі людей вийшли хресним ходом з Браїлова до Почаївської лаври. ФОТОРЕПОРТАЖ

19.08.2021

19 серпня 2021 року, по завершені святкового богослужіння у Троїцькому соборі Браїлівського монастиря, розпочався традиційний хресний хід з Браїлова до Успенської Почаївської лаври.

Перед початком молебню «за подорожуючмх» митрополит Варсонофій вручив архімандриту Іоасафу (Ковецькому), який є організатором хресної ходи, орден УПЦ прп. Ілії Муромця. Також за допомогу учасникам хресної ходи Грамоти були нагороджені Шамрай Артемій Віталійович та Ваксивнюк Юрій Миколайович.

За молебнем архієрей разом з хрестоходцями молився, щоб Господь допоміг пройти непростий шлях до Почаєва.

Цього року більше 4-х тисяч вірян вирушили з Браїлівського монастиря до Почаївської лаври. Митрополит Варсонофій очолив святковий вихід хресної ходи з жіночої обителі.

У хресній ході беруть участь священики Вінницької єпархії на чолі з архім. Іоасафом (Ковецьким), а також віряни з різних регіонів України. З Божою допомогою, паломники мають прибути до Почаївської лаври 26 серпня.

Висловлюємо щиру подяку Національній поліції України у Вінницькій області за супровід хресної ходи.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023