Архієрейське богослужіння в день свята Преображення Господнього (+відео)

19.08.2021

9 серпня 2021 року, в день свята Преображення Господнього митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Троїцькому соборі Браїлівського монастиря.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), архім. Іоасаф (Ковецький), ігумен Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський) та клірики обителі.

За літургією також молилась ігуменя монастиря Антонія (Стеценко) і велика кількість паломників, які прибули на свято та хресний хід.

По завершені літургії, за традицією, було звершено освячення нового врожаю: яблук, винограду та інших фруктів і овочів.

Після архіпастирської проповіді митрополит Варсонофій привітав ігуменю, насельниць, кліриків монастиря та усіх вірян з великим дванадесятим святом. Архієрей привітав з днем народження архім. Марка (Барановського) та диякона Діонісія Розпутного.

Також в цей день було звершено молебень перед початком Хресного ходу з Браїлова до Успенської Почаївської лаври (дивіться детальніше в наступній новині).

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024