Архієрейське богослужіння в день свята Преображення Господнього (+відео)

19.08.2021

9 серпня 2021 року, в день свята Преображення Господнього митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у Троїцькому соборі Браїлівського монастиря.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії архім. Аркадій (Сенчуківський), архім. Іоасаф (Ковецький), ігумен Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський) та клірики обителі.

За літургією також молилась ігуменя монастиря Антонія (Стеценко) і велика кількість паломників, які прибули на свято та хресний хід.

По завершені літургії, за традицією, було звершено освячення нового врожаю: яблук, винограду та інших фруктів і овочів.

Після архіпастирської проповіді митрополит Варсонофій привітав ігуменю, насельниць, кліриків монастиря та усіх вірян з великим дванадесятим святом. Архієрей привітав з днем народження архім. Марка (Барановського) та диякона Діонісія Розпутного.

Також в цей день було звершено молебень перед початком Хресного ходу з Браїлова до Успенської Почаївської лаври (дивіться детальніше в наступній новині).

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023

Архієрейське богослужіння у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері в Літинському благочинні

6 червня 2023 року, у день вшанування Зиновинської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі святих жінок-мироносиць парафії на часть Зиновинської ікони Божої Матері. За Божественною літургією архіпастирю спіслужили секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан, благочинний Літинського округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Володимир Кіщук, клірики благочиння та […]

06.06.2023