Керівник Молодіжного відділ єпархії взяв у часть у підлітковому інклюзивному таборі «Марафон безпеки» соціального центру «Гармонія»

09.07.2021

8 липня 2021 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, в день пам’яті благовірних князів Петра та Февронії, православного свята сім’ї, Молодіжний відділ Вінницької єпархії взяв у часть у підлітковому інклюзивному таборі «Марафон  безпеки» соціального центру «Гармонія».

Було проведено екскурсію та бесіди з підлітками, які проходять реабілітацію в центрі «Гармонія».  Зустріч пройшла на території храму свт. Луки Кримського м.Вінниці.  

Пономар храму Антон Кавалер провів екскурсію по храму для дітей та волонтерів центру «Гармонія», а потім під час чаювання  духовну бесіду провів голова Молодіжного відділу протоієрей Миколай Дуднік. Тему бесіди доповнив диякон храму Андрій Кучер.  

Оскільки назва табору — «Марафон безпеки», то основна тема розмови була «Духовна безпека». 

Протоієрей Миколай виділив 5 правил духовної безпеки для боротьби з гріхом, який наносить шкоду душі людини та породжує страждання: 

— фактори які впливають на правильність вибору, 

— вміння розпізнавати думки та відкидати погані думки, 

— стриманість у бажаннях — перший крок до повернення втраченої природи, 

— вміння визнавати власні помилки —  перший крок до смирення, 

Диякон Андрій доповнив тему безпеки, а саме:  

— пізнання Бога через Святе Письмо — хто такий Бог, які заповіді Він дав, 

— пізнання Бога через молитву, регулярність молитви та внутрішнє налаштування на молитву і доброзичливість, 

— участь у Таїнствах: Сповідь та Причастя. 

Дітям були роздані подарунки від митрополита Варсонофія та цікаві кулінарні книжечки. Дай Боже, щоб така духовна співпраця та дружба з центром «Гармонія» продовжилась.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Всенічне бдіння напередодні недільного дня в Браїлівській обителі

23 вересня 2023 року, напередодні 16-ї Неділі після П’ятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в Троїцькому кафедральному соборі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики Браїлівської обителі. За відправою також молилась настоятелька Браїлівського монастиря ігуменя Антонія (Стеценко), настоятелька Архангело-Михайлівського Одеського жіночого монастиря ігуменя Серафима (Шевчик), сестри, парафіяни та паломники святої обителі. Нагадаємо, завтра […]

23.09.2023

У Вознесенському храмі Уланова вшанували памʼять святителя Феодосія Чернігівського

22 вересня 2023 року, в день пам’яті святителя Феодосія архієпископа Чернігівського, в храмі Вознесіння Господнього села Уланів Хмільницького району відбулося святкове богослужіння на честь престольного свята. З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія богослужіння очолив благочинний Хмільницького округу — протоієрей Олексій Бачинський, якому співслужили настоятель храму — протоієрей Ярослав Микитин та клірики благочиння. Після Божественної […]

23.09.2023

В Літинському благочинні звершили погребіння загиблого воїна Юрія Попика

20 вересня 2023 року, священики Літинського церковного округу звершили чин похорону жителя села Кожухів, загиблого Захисника України — воїна Попика Юрія Григоровича. З благословення митрополита Варсонофія чин погребіння звершив благочинний Літинського округу — протоієрей Олег Макар та клірики благочиння. Воїн Юрій Попик загинув під час виконання бойового завдання, мужньо захищаючи кордони та Незалежність України на […]

22.09.2023