Керівник Молодіжного відділ єпархії взяв у часть у підлітковому інклюзивному таборі «Марафон безпеки» соціального центру «Гармонія»

09.07.2021

8 липня 2021 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, в день пам’яті благовірних князів Петра та Февронії, православного свята сім’ї, Молодіжний відділ Вінницької єпархії взяв у часть у підлітковому інклюзивному таборі «Марафон  безпеки» соціального центру «Гармонія».

Було проведено екскурсію та бесіди з підлітками, які проходять реабілітацію в центрі «Гармонія».  Зустріч пройшла на території храму свт. Луки Кримського м.Вінниці.  

Пономар храму Антон Кавалер провів екскурсію по храму для дітей та волонтерів центру «Гармонія», а потім під час чаювання  духовну бесіду провів голова Молодіжного відділу протоієрей Миколай Дуднік. Тему бесіди доповнив диякон храму Андрій Кучер.  

Оскільки назва табору — «Марафон безпеки», то основна тема розмови була «Духовна безпека». 

Протоієрей Миколай виділив 5 правил духовної безпеки для боротьби з гріхом, який наносить шкоду душі людини та породжує страждання: 

— фактори які впливають на правильність вибору, 

— вміння розпізнавати думки та відкидати погані думки, 

— стриманість у бажаннях — перший крок до повернення втраченої природи, 

— вміння визнавати власні помилки —  перший крок до смирення, 

Диякон Андрій доповнив тему безпеки, а саме:  

— пізнання Бога через Святе Письмо — хто такий Бог, які заповіді Він дав, 

— пізнання Бога через молитву, регулярність молитви та внутрішнє налаштування на молитву і доброзичливість, 

— участь у Таїнствах: Сповідь та Причастя. 

Дітям були роздані подарунки від митрополита Варсонофія та цікаві кулінарні книжечки. Дай Боже, щоб така духовна співпраця та дружба з центром «Гармонія» продовжилась.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Загальна сповідь та соборна літургія кліриків Хмільницького благочиння

24 березня 2023 року, у п’ятницю 4-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі Святої Трійці міста Хмільник. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Хмільницького церковного округу протоієрей Олексій Бачинський; секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан, клірик храму прот. Андрій Солодчук, архідиякон Миколай Кравець та духовенство благочиння. Цього дня […]

24.03.2023

Митрополит Варсонофій звершив чернечий постриг чотирьох насельниць Браїлівського жіночого монастиря

23 березня 2023 року, в четвер 4-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив чернечий постриг насельниць Свято-Троїцького Браїлівського жіночого монастиря. Чин постригу був звершений в нижньому храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських. Черниці в постризі отримали нові імена: інокиня Євгенія (Горбенко) — монахиня Никодима, на честь преподобного Никодима, просфорника Печерського; […]

23.03.2023

Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви до вірних чад Української Православної Церкви та народу України

Ваші Високопреосвященства і Преосвященства!Ваші Високопреподобія і Преподобія!Дорогі браття і сестри! Боголюбивий Український народе! Нещодавно увесь православний світ сколихнула звістка про безпідставне позбавлення Української Православної Церкви права перебувати у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Представники Міністерства культури та інформаційної політики України заявили про намір виселити чернечу громаду з території Києво-Печерської Лаври, яку монахи буквально підняли з руїн за 35 […]

23.03.2023