Керівник Молодіжного відділ єпархії взяв у часть у підлітковому інклюзивному таборі «Марафон безпеки» соціального центру «Гармонія»

09.07.2021

8 липня 2021 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, в день пам’яті благовірних князів Петра та Февронії, православного свята сім’ї, Молодіжний відділ Вінницької єпархії взяв у часть у підлітковому інклюзивному таборі «Марафон  безпеки» соціального центру «Гармонія».

Було проведено екскурсію та бесіди з підлітками, які проходять реабілітацію в центрі «Гармонія».  Зустріч пройшла на території храму свт. Луки Кримського м.Вінниці.  

Пономар храму Антон Кавалер провів екскурсію по храму для дітей та волонтерів центру «Гармонія», а потім під час чаювання  духовну бесіду провів голова Молодіжного відділу протоієрей Миколай Дуднік. Тему бесіди доповнив диякон храму Андрій Кучер.  

Оскільки назва табору — «Марафон безпеки», то основна тема розмови була «Духовна безпека». 

Протоієрей Миколай виділив 5 правил духовної безпеки для боротьби з гріхом, який наносить шкоду душі людини та породжує страждання: 

— фактори які впливають на правильність вибору, 

— вміння розпізнавати думки та відкидати погані думки, 

— стриманість у бажаннях — перший крок до повернення втраченої природи, 

— вміння визнавати власні помилки —  перший крок до смирення, 

Диякон Андрій доповнив тему безпеки, а саме:  

— пізнання Бога через Святе Письмо — хто такий Бог, які заповіді Він дав, 

— пізнання Бога через молитву, регулярність молитви та внутрішнє налаштування на молитву і доброзичливість, 

— участь у Таїнствах: Сповідь та Причастя. 

Дітям були роздані подарунки від митрополита Варсонофія та цікаві кулінарні книжечки. Дай Боже, щоб така духовна співпраця та дружба з центром «Гармонія» продовжилась.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Недільна літургія та освячення хрестів в Іллінському монастирі міста Вінниці

26 травня 2024 року, у 4-у Неділю після Пасхи, про розслабленного, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію та освячення накупольних хрестів в Іллінському чоловічому монастирі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: секретар єпархії протоієрей Андрій Балан, благочинний у справах монастирів архімандрит Єнох (Торак), намісник обителі архімандрит Аркадій (Сенчуківський), клірики монастиря та гості у священному сані. […]

26.05.2024

Клірики Жмеринського благочиння провели в останню дорогу загиблого воїна Дениса Брика

25 травня 2024 року у соборі святого Олександра міста Жмеринки було звершено чин відспівування 29-річного воїна Дениса Брика. Денис – випускник ліцею №3, закінчив Жмеринське ВПУ, працював на залізниці провідником, а згодом – на елеваторі «Кусто Агро». В січні 2023 року став на захист рідної держави і разом з побратимами 118 ОМБР захищав нашу свободу […]

26.05.2024

У Хмільнику звершено відспівування загиблого воїна Віктора Хомюка

23 травня 2024 року, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Хмільник, було звершено чин погребіння загиблого Захисника України – воїна Хомюка Віктора (Віталія) Вікторовича, 1976 року народження. Чин погребіння звершив благочинний Хмільницького округу протоієрей Олексій Бачинський, у співслужінні кліриків благочиння. Життя воїна обірвалося 21 травня 2024 року внаслідок важкого поранення під час вибуху, отриманого 8 […]

26.05.2024