Соборне богослужіння в Браїлівському монастирі та панахида на могилі схиархім. Кирила

22.06.2021

22 червня у Браїлівській обителі відбулась соборна Божественна літургія з нагоди 26-ї річниці з дня перенесення чудотворної Браїлово-Ченстоховської ікони Божої Матері з Вінниці до Браїлова.

Богослужіння очолив архім. Іоасаф (Ковецький) у співслужінні з кліриками обителі та гостями у священному сані.

Після літургії відбувся хресний хід навколо обителі з іконою Божою Матері.

Також в цей день на могилі покійного старця схиархімандрита Кирила (Соколова) відбулась панахида з нагоди дня Небесного покровителя покійного батюшки.

Наприкінці 17 століття брацлавський підсудок Михайло Кропивницький благословив заснований ним у Вінниці жіночий монастир, перевести у 1845 році був у Браїлів. Особливої уваги у історичній довідці було приділено факту зникнення ікони після закриття Браїлівського монастиря у 1962 році та повернення святині до відродженої обителі у 1995 році. Саме цю подію відзначають щорічно на третій день після П’ятидесятниці.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023