Митрополит Варсонофій звершив молебень перед початком робіт у новоствореному монастирі

12.05.2021

Митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив молебень перед початком будівничих робіт в Ільїнському монастирі Вінниці.

Разом з архієреєм молились секретар єпархії і настоятель даного храму архім. Аркадій (Сенчуківський) та архідиякон Миколай Кравець. Також владика звершив заупокійну літію на могилі покійного прот. Стефана Синюка.

Нагадуємо, що У Вінниці будується монастир для новоствореної чоловічої чернечої громади. Наразі триває будівництво храму на честь святого пророка у мікро-районі “Академічний”.

На сьогоднішній день потрібна велика кількість коштів для завершення будівництва храму та зведення житлового корпусу. Просимо усіх небайдужих фінансової допомоги для цієї Божої справи. Картка (Приватбанк):

4149 4390 1838 5611

Сенчуківський Михайло Богданович

Будемо щиро вдячні за допомогу! Також просимо ваших молитв!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024