У Вінниці будується монастир для новоствореної чоловічої чернечої громади

24.04.2021

З благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, заснована нова чоловіча монашеська громада на честь святого пророка Божого Ілії.

Наразі триває будівництво храму на честь святого пророка у мікро-районі «Академічний». Архієрей разом з секретарем єпархії в черговий раз відвідали храм, оглянули хід робіт і навколишню територію.

Митрополит Варсонофій передав архімандриту Аркадію (Сенчуківському) Розпорядження від 8 квітня 2021 року, яким архієрей благословляє створення чоловічої чернечої громади, а її головою призначається архімандрит Аркадій.

На сьогоднішній день потрібна велика кількість коштів для завершення будівництва храму та зведення житлового корпусу. Просимо усіх небайдужих фінансової допомоги для цієї Божої справи. Картка (Приватбанк):

4149 4390 1838 5611

Сенчуківський Михайло Богданович

Будемо щиро вдячні за допомогу! Також просимо ваших молитв!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023