Митрополит Варсонофій звершив Божественну літургію у селищі Бар в 2-у річницю освячення храму

11.10.2020

11 жовтня 2020 року митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Неділю 18-у по П‘ятидесятниці у храмі на честь прп. Серафима Саровського селища Бар Барського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Барського округу архім. Серафим (Поворозник), ігумен Лемешівського монастиря архім. Марк (Барановський), а також духовенство Барського, Жмеринського благочинь і м. Києва.

Перед богослужінням архієрея зустрічали маленькі парафіяни храму, розповідаючи вірші.

За літургією співали три місцевих хора різних вікових категорій, в тому числі дітки, які є вихованцями недільної школи храму під керівництвом матушки Ксенії Грежук.

Сьогодні настоятель і парафіяни відзначали другу річницю освячення свого храму. Також у цей день Українська Православна Церква вшановувала пам‘ять преподобних отців Києво-Печерських, у Ближніх печерах почиваючих.

По завершені літургії відбувся молебень з хресним ходом навколо храму.

Митрополит Варсонофій вдячний прот. Олександру Грежуку за велику працю на своїй парафії, служіння та пастирську опіку над вірянами.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Напередодні недільного дня митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння

10 червня 2023 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в храмі на честь Всіх Святих, на території будівництва Свято-Воскресенського собору міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму та гості у священному сані. Завтра, на честь престольного свята, архієрей звершить Божественну літургію в цьому ж храмі. Зустріч владики о 9:00.

10.06.2023

Оголошуємо збір пожертв на допомогу постраждалим від підриву дамби на Каховській ГЕС

3 глибоким сумом усі ми дізналися про трагічні наслідки військового злочину, коли підступно було підірвано Каховську ГЕС, що спричинило справжню стихійну катастрофу, розруху та пошкодження тисяч будинків мирного населення херсонців. У зв’язку із цим з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія оголошується збір добровільних пожертв, які найближчим часом будуть спрямовані до єпархіальних управлінь постраждалих регіонів […]

08.06.2023

Відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії

Під головуванням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбулось чергове зібрання благочинних Вінницької єпархії Української Православної Церкви. Зібрання відбулось в онлайн форматі. Участь у зборах взяли благочинні Вінницької єпархії, а також секретар єпархіального управління ієрей Андрій Балан. Під час засідання члени ради обговорили актуальні питання з життя парафій єпархії, благочинні прозвітували про стан справ у благочиннях, […]

07.06.2023