Митрополит Варсонофій звершив літургію і освячення хреста у селі Сальниця. 155 років храму

06.10.2020

6 жовтня 2020 року митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Сальниця Хмільницького благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії прот. Роман Макар, благочинний Хмільницького округу прот. Михаїл Шикирун, настоятель храму прот. Богдан Мариніч та духовенство благочиння.

Читайте також: 155 років храму УПЦ у селі Сальниця

За літургією архієрей нагородив кліриків Хмільницького благочиння:

ієрей Василій Цибуля — сан протоієрея,

ієрей Богдан Мариніч — сан протоієрея,

ієрей Роман Бондар — право носіння камілавки.

По завершені соборного богослужіння, від імені Предстоятеля УПЦ, владика також нагородив Грамотами Блаженнішого митрополита Онуфрія активних парафіян та помічників настоятеля: Павленко Ольгу Григорівну, Янчук Марію Наумівну, Гавуру Леоніду Карпівну, Бистрик Марію Феодосіївну, Бондарвіську Марію Петрівну та Бабенко Надію Олексіївну.

Також у цей день митрополит Варсонофій звершив чин освячення поклінного хреста, який зусиллями настоятеля та парафіян у цьому році був встановлений на території храму.

Владика подякував настоятелю прот. Богдану та усім парафіянам за велику працю на славу Православної Церкви, а також за зміцнення християнського життя у селі Сальниця.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

200-ліття Миколаївського храму села Рибченці Хмільницького благочиння

22 травня 2024 року, в день перенесення чесних мощей святителя Миколая Чудотворця, парафіянами храму святителя Миколая села Рибченці Хмільницького благочиння відсвяткували 200-ліття храму. Протягом останніх 33-х років настоятелем храму є найстаріший клірик Хмільницького благочиння – протоієрей Ігор Крученюк. Цього дня він також відзначив 47-річчя священицького служіння. Соборне богослужіння у день престольного свята звершили клірики Хмільницького благочиння. […]

23.05.2024

У Вінницькій єпархії створено паломницьку службу «Живоносне Джерело»

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у Вінницькій єпархії створено паломницьку організацію «Живоносне Джерело», на честь ікони Божої Матері. Паломницька служба була створена 10 травня, у пʼятницю Світлої седмиці, коли свята Православна Церква вшановує образ Пресвятої Богородиці «Живоносне Джерело», саме тому, з благословення архіпастиря, ця організація має таку назву. Паломницький центр, має на меті […]

22.05.2024

Престольне свято староміського Миколаївського храму Вінниці

22 травня 2024 року, у день памʼяті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая Мирлікійського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у староміському Миколаївському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Макарій (Коломієць); благочинний Другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський; настоятель храму протоієрей Роман Макар та клірики міста. На Малому […]

22.05.2024