Митрополит Варсонофій взяв учать у семінарі «Павлівка — витоки духовності»

25.09.2020

Під керівництвом митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбувся спільний виїзний семінар Вінницької єпархії та Спілки письменників Вінниччини у селі Павлівка Калинівського району.

У семінарі також взяли участь секретар єпархії прот. Роман Макар і голова спілки письменників Вінницької області Вадим Вітковський.

Нагадуємо, Митрополит Варсонофій звершив літію на могилах перших священиків Павлівки

У план семінару, який проходив під відкритим небом, входили презентація книги настоятеля храму на честь Собору св. прор. Іоанна Предтечі у Вінниці прот. Бориса Пентюка «Павлівка — витоки духовності», а також знайомство з музеєм старожитностей «Родинна оселя».

На семінарі виступали: митрополит Варсонофій, голова Спілки письменників області Вітковський Вадим, редактор книги Михайло Каменюк, депутат обл. ради Жанна Дмитренко — член Спільки письменників України та інші письменники.

По завершені свого слова автор книги прот. Борис Пентюк відмітив: «..сила Церкви не в минулому, сьогоденні або в майбутньому, а тільки у Христі, який перебуває до завершення віку, щоб кожен зміг найти в Ньому доцільність свого життя..».

У музеї учасники семінару оглянули старовинні ікони, вишивки, рушники та інші предмети побутового вжитку.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Клірики Хмільницького благочиння звершили погребіння загиблого воїна Клименюка Руслана Олеговича

27 березня 2023 року, клірики Хмільницького благочиння звершили чин похорону загиблого Захисника України — воїна Клименюка Руслана Олеговича. З благословіння керуючого Вінницькою єпархією, заупокійне богослужіння очолив благочинний Хмільницького церковного округу — протоієреєй Олексій Бачинський, якому співслужило духовенство благочиння. Молодий воїн був жителем села Уланів. Від часу повномасшабного вторгнення агресора на нашу землю, воїн Руслан пішов […]

27.03.2023

Патріарх Антіохійський і всього Сходу Іоанн Х висловив підтримку Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію

«З глибоким болем у серці ми спостерігаємо здалеку за тими переслідуваннями, яких Ви та Ваша Свята Церква зазнаєте заради Христа». З такими словами Патріарх Антіохійський і всього Сходу Іоанн Х та решта східного Православного світу направили Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію послання солідарності, яке було опубліковане 27 березня 2023 року на офіційній сторінці Антіохійського Патріархату у […]

27.03.2023

АНОНС. Велика паломницька поїздка на Святу Землю

Благовіщення, Лазарева субота, Вербна Неділя, Страсний тиждень, сходження Благодатного вогню та Воскресіння Христове в Єрусалимі. З благословіння Високопреосвященнішого Варсонофія, митрополита Вінницького і Барського з 6 по 16 квітня відбудеться паломницька поїздка на Святу Землю. Паломники зустрінуть на Святій Землі великі християнські свята: Благовіщення Пресвятої Богородиці та Вхід Господень до Єрусалиму. Матимуть можливість прожити події Страсного […]

27.03.2023