Митрополит Варсонофій взяв учать у семінарі «Павлівка — витоки духовності»

25.09.2020

Під керівництвом митрополита Вінницького і Барського Варсонофія відбувся спільний виїзний семінар Вінницької єпархії та Спілки письменників Вінниччини у селі Павлівка Калинівського району.

У семінарі також взяли участь секретар єпархії прот. Роман Макар і голова спілки письменників Вінницької області Вадим Вітковський.

Нагадуємо, Митрополит Варсонофій звершив літію на могилах перших священиків Павлівки

У план семінару, який проходив під відкритим небом, входили презентація книги настоятеля храму на честь Собору св. прор. Іоанна Предтечі у Вінниці прот. Бориса Пентюка «Павлівка — витоки духовності», а також знайомство з музеєм старожитностей «Родинна оселя».

На семінарі виступали: митрополит Варсонофій, голова Спілки письменників області Вітковський Вадим, редактор книги Михайло Каменюк, депутат обл. ради Жанна Дмитренко — член Спільки письменників України та інші письменники.

По завершені свого слова автор книги прот. Борис Пентюк відмітив: «..сила Церкви не в минулому, сьогоденні або в майбутньому, а тільки у Христі, який перебуває до завершення віку, щоб кожен зміг найти в Ньому доцільність свого життя..».

У музеї учасники семінару оглянули старовинні ікони, вишивки, рушники та інші предмети побутового вжитку.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Новий графік роботи єпархіального складу

Розпорядженням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія від 17 червня 2024 року, затвердженого новий графік роботи для єпархіального складу-магазину. Відтепер склад-магазин працюватиме за наступним принципом: ПОНЕДІЛОК і ПʼЯТНИЦЯ з 11:00 до 14:00; ВІВТОРОК – ЧЕТВЕР з 10:00 до 17:00. Нагадуємо, єпархіальний склад знаходиться у приватному секторі мікрорайону Пирогово, за адресою: вул. ЯРОСЛАВА МУДРОГО, 52. Також підписуйтесь […]

18.06.2024

Призначено нового духівника Вінницької єпархії

У день свята Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій призначив нового духівника Вінницької єпархії Української Православної Церкви. На посаду Духівника Вінницької єпархії обраний почесний настоятель Собору Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці протоієрей Олексій Мельничук. Митрополит Варсонофій від імені духовенства та вірян Вінницької єпархії висловлює щиру подякую попередньому духівнику єпархії протоієрею Володимиру Цвику, за багаторічні […]

17.06.2024

Клірики Барського благочиння звершили погребіння воїна Олександра Болеска

17 червня 2024 року, в храмі Покрова Пресвятої Богородиці села Черешки було звершено чин погребіння загиблого Захисника України воїна Болеска Олександра, 9 березня 1987 року народження. Погребіння очолив настоятель храму протоієрей Андрій Холод, разом з кліриками Барського благочиння. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Нехай Господь упокоїть його душу в Царстві Небесному, та […]

17.06.2024