Перша річниця освячення престолу головного храму Барського монастиря

19.09.2020

19 вересня, у день свята Чуда Архістратига Михаїла в Хонех, архімандрит Єнох (Торак) очолив святкове богослужіння у Барському жіночому монастирі.

Сестри та парафіяни обителі відзначали першу річницю освячення престолу головного храму монастиря на честь Барської ікони Божої Матері.

За літургією також молилася ігуменя Браїлівської обителі м. Антонія (Стеценко).

Перед літургією читався акафист Барській іконі Пресвятої Богородиці, по завершені богослужіння відбувся молебень з хресним ходом навколо храму.

Читайте також: Митрополит Варсонофій звершив літію на могилах перших священиків Павлівки

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024