Митрополит Варсонофій звершив літургію в день Різдва св. пророка Іоанна Предтечі

07.07.2020

7 липня митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь св. ап. Іоанна Богослова м. Вінниці.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Вінницької єпархії прот. Роман Макар, настоятель прот. Василій Сонін та клірики храму.

За літургією архієрей нагородив священиків богослужбовими нагородами: прот. Миколай Павлишин — хрест з прикрасами; прот. Олександр Заїченко та прот. Віталій Білявський — «палиця».

Читайте також: Архієрей звершив Всенічне бдіння напередодні дня пам‘яті св. прор. Іоанна Предтечі

По завершенні літургії відбулось славління святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна.

У своїй проповіді архієрей розповів про євангельскі події пов‘язанні з великим пророком, його життя та шлях до спасіння.


Митрополит Варсонофій подякував настоятелю храму прот. Василію за багаторічні труди на славу Святої Церкви і розвиток християнського життя на парафії.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

200-ліття Миколаївського храму села Рибченці Хмільницького благочиння

22 травня 2024 року, в день перенесення чесних мощей святителя Миколая Чудотворця, парафіянами храму святителя Миколая села Рибченці Хмільницького благочиння відсвяткували 200-ліття храму. Протягом останніх 33-х років настоятелем храму є найстаріший клірик Хмільницького благочиння – протоієрей Ігор Крученюк. Цього дня він також відзначив 47-річчя священицького служіння. Соборне богослужіння у день престольного свята звершили клірики Хмільницького благочиння. […]

23.05.2024

У Вінницькій єпархії створено паломницьку службу «Живоносне Джерело»

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у Вінницькій єпархії створено паломницьку організацію «Живоносне Джерело», на честь ікони Божої Матері. Паломницька служба була створена 10 травня, у пʼятницю Світлої седмиці, коли свята Православна Церква вшановує образ Пресвятої Богородиці «Живоносне Джерело», саме тому, з благословення архіпастиря, ця організація має таку назву. Паломницький центр, має на меті […]

22.05.2024

Престольне свято староміського Миколаївського храму Вінниці

22 травня 2024 року, у день памʼяті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая Мирлікійського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у староміському Миколаївському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Макарій (Коломієць); благочинний Другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський; настоятель храму протоієрей Роман Макар та клірики міста. На Малому […]

22.05.2024