Митрополит Варсонофій звершив літургію в день Різдва св. пророка Іоанна Предтечі

07.07.2020

7 липня митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у храмі на честь св. ап. Іоанна Богослова м. Вінниці.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Вінницької єпархії прот. Роман Макар, настоятель прот. Василій Сонін та клірики храму.

За літургією архієрей нагородив священиків богослужбовими нагородами: прот. Миколай Павлишин — хрест з прикрасами; прот. Олександр Заїченко та прот. Віталій Білявський — «палиця».

Читайте також: Архієрей звершив Всенічне бдіння напередодні дня пам‘яті св. прор. Іоанна Предтечі

По завершенні літургії відбулось славління святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна.

У своїй проповіді архієрей розповів про євангельскі події пов‘язанні з великим пророком, його життя та шлях до спасіння.


Митрополит Варсонофій подякував настоятелю храму прот. Василію за багаторічні труди на славу Святої Церкви і розвиток християнського життя на парафії.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архіпастир звершив всенічне бдіння та чин Воздвиження Хреста Господнього у Вінниці

Увечері, 26 вересня 2023 року, напередодні двунадесятого свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічне бдіння в Хрестовоздвиженському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Миколай Давидовський, секретар єпархіального управління протоієрей Андрій Балан, благочинний першого міського округу протоієрей Богдан Маліновський, клірики храму та гості у священному сані. Дияконський […]

26.09.2023

Парафія на честь Воскресіння Словущого міста Вінниці відзначила своє престольне свято

26 вересня 2023 року, у свято Воскресіння Словущого, або оновлення храму Воскресіння Христового в Єрусалимі, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію пасхальним чином в день престольного свята в одноіменному храмі міста Вінниці. Божественна літургія відбулась у нижньому храмі на честь святого великомученика Георгія Побідоносця, оскільки верхній храм на честь Воскресіння Словущого знаходиться на […]

26.09.2023

Паломницька служба «Фавор» організовує поїздку до святинь Греції та Італії 

З благословення Високопреосвященнішого Варсонофія, митрополита Вінницького і Барського паломницька служба «Фавор» організовує поїздку по святих місцях Греції та Італії.  Паломники візьмуть участь у щорічній урочистій хресній ході з мощами святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра, молитимуться за літургією біля мощей святителя Миколай Чудотворця у місті Барі. Окрім можливості вклонитися мощам святих Спиридона та Миколая, група […]

26.09.2023