Кабмін пом’якшив карантинні обмеження для проведення богослужінь

03.06.2020

На новому етапі ослаблення карантину богослужіння можна буде здійснювати як на вулиці, так і всередині храмів, але з дотриманням фізичної дистанції між вірянами.

З 5 червня 2020 року Кабінет міністрів України суттєво послаблює введені через пандемію коронавірусу обмеження, в тому числі щодо проведення релігійних заходів. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 3 червня.

Церквам дозволять проводити релігійні заходи на відкритому повітрі, за умови контролю релігійною організацією фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 м, і в приміщенні, з розрахунку не більше 1 людини на 5 кв. м.

Також з 5 червня знімається вимога дотримуватися умови самоізоляції особам, які досягли 60-річного віку, і відновлюється робота закладів громадського харчування (за умови дотримання протиепідемічних заходів).

Крім того, Кабмін дозволив проводити акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти у віддаленому і дистанційному режимі, і відновити внутрішні авіаперевезення. Міжнародне авіасполучення планують відновити з 15 червня.

У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіонах, ознакам для ослаблення карантину протягом 3 днів поспіль, рішення про скасування деяких послаблень повинні приймати місцеві комісії, виходячи з оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

200-ліття Миколаївського храму села Рибченці Хмільницького благочиння

22 травня 2024 року, в день перенесення чесних мощей святителя Миколая Чудотворця, парафіянами храму святителя Миколая села Рибченці Хмільницького благочиння відсвяткували 200-ліття храму. Протягом останніх 33-х років настоятелем храму є найстаріший клірик Хмільницького благочиння – протоієрей Ігор Крученюк. Цього дня він також відзначив 47-річчя священицького служіння. Соборне богослужіння у день престольного свята звершили клірики Хмільницького благочиння. […]

23.05.2024

У Вінницькій єпархії створено паломницьку службу «Живоносне Джерело»

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, у Вінницькій єпархії створено паломницьку організацію «Живоносне Джерело», на честь ікони Божої Матері. Паломницька служба була створена 10 травня, у пʼятницю Світлої седмиці, коли свята Православна Церква вшановує образ Пресвятої Богородиці «Живоносне Джерело», саме тому, з благословення архіпастиря, ця організація має таку назву. Паломницький центр, має на меті […]

22.05.2024

Престольне свято староміського Миколаївського храму Вінниці

22 травня 2024 року, у день памʼяті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая Мирлікійського, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у староміському Миколаївському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: насельник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Макарій (Коломієць); благочинний Другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський; настоятель храму протоієрей Роман Макар та клірики міста. На Малому […]

22.05.2024