Кабмін пом’якшив карантинні обмеження для проведення богослужінь

03.06.2020

На новому етапі ослаблення карантину богослужіння можна буде здійснювати як на вулиці, так і всередині храмів, але з дотриманням фізичної дистанції між вірянами.

З 5 червня 2020 року Кабінет міністрів України суттєво послаблює введені через пандемію коронавірусу обмеження, в тому числі щодо проведення релігійних заходів. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 3 червня.

Церквам дозволять проводити релігійні заходи на відкритому повітрі, за умови контролю релігійною організацією фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 м, і в приміщенні, з розрахунку не більше 1 людини на 5 кв. м.

Також з 5 червня знімається вимога дотримуватися умови самоізоляції особам, які досягли 60-річного віку, і відновлюється робота закладів громадського харчування (за умови дотримання протиепідемічних заходів).

Крім того, Кабмін дозволив проводити акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти у віддаленому і дистанційному режимі, і відновити внутрішні авіаперевезення. Міжнародне авіасполучення планують відновити з 15 червня.

У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіонах, ознакам для ослаблення карантину протягом 3 днів поспіль, рішення про скасування деяких послаблень повинні приймати місцеві комісії, виходячи з оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Літинському благочинні звершено погребіння загиблого воїна Сергія Ліварчука

5 грудня 2023 року, в храмі Вознесіння Господнього села Бруслинівка, кліриками Літинського благочиння було звершено погребіння загиблого Захисника України — воїна Сергія Ліварчука. Чин поховання очолив благочинний Літинського церковного округу протоієрей Олег Макар, настоятель храму протоієрей Михайло Михальчук та духовенство благочиння. Загиблий воїн Сергій народився в селі Бруслинівці 16 вересня 2001 року. Закінчив 9 класів […]

07.12.2023

7 грудня — день памʼяті великомучениці Катерини

Свята великомучениця Катерина була дочкою правителя Александрії Єгипетської Конста під час правління імператора Максиміна. Живучи в столиці – центрі еллінської ученості, Катерина, володарка рідкісної краси і розуму, отримала блискучу освіту, вивчивши твори кращих античних філософів та вчених.  Юнаки з найіменитіших родин імперії шукали руки прекрасної Катерини, але жоден з них не став її обранцем. Вона […]

07.12.2023

Вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до Дня Збройних Сил України 

Дорогі брати і сестри! Мужнє українське воїнство! Із почуттями щирої подяки та поваги до вашого величного подвигу, сердечно вітаю вас із святом — Днем Збройних Сил України! Щодня ми є свідками вашої жертовної любові до ближніх, вашої відваги та мужності, вашої професійності у справі оборони нашої держави від підступного ворога. Незважаючи на нестерпну спеку і […]

06.12.2023