Кабмін пом’якшив карантинні обмеження для проведення богослужінь

03.06.2020

На новому етапі ослаблення карантину богослужіння можна буде здійснювати як на вулиці, так і всередині храмів, але з дотриманням фізичної дистанції між вірянами.

З 5 червня 2020 року Кабінет міністрів України суттєво послаблює введені через пандемію коронавірусу обмеження, в тому числі щодо проведення релігійних заходів. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду 3 червня.

Церквам дозволять проводити релігійні заходи на відкритому повітрі, за умови контролю релігійною організацією фізичної дистанції між учасниками не менше 1,5 м, і в приміщенні, з розрахунку не більше 1 людини на 5 кв. м.

Також з 5 червня знімається вимога дотримуватися умови самоізоляції особам, які досягли 60-річного віку, і відновлюється робота закладів громадського харчування (за умови дотримання протиепідемічних заходів).

Крім того, Кабмін дозволив проводити акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти у віддаленому і дистанційному режимі, і відновити внутрішні авіаперевезення. Міжнародне авіасполучення планують відновити з 15 червня.

У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіонах, ознакам для ослаблення карантину протягом 3 днів поспіль, рішення про скасування деяких послаблень повинні приймати місцеві комісії, виходячи з оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Клірики Хмільницького благочиння звершили погребіння загиблого воїна Клименюка Руслана Олеговича

27 березня 2023 року, клірики Хмільницького благочиння звершили чин похорону загиблого Захисника України — воїна Клименюка Руслана Олеговича. З благословіння керуючого Вінницькою єпархією, заупокійне богослужіння очолив благочинний Хмільницького церковного округу — протоієреєй Олексій Бачинський, якому співслужило духовенство благочиння. Молодий воїн був жителем села Уланів. Від часу повномасшабного вторгнення агресора на нашу землю, воїн Руслан пішов […]

27.03.2023

Патріарх Антіохійський і всього Сходу Іоанн Х висловив підтримку Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію

«З глибоким болем у серці ми спостерігаємо здалеку за тими переслідуваннями, яких Ви та Ваша Свята Церква зазнаєте заради Христа». З такими словами Патріарх Антіохійський і всього Сходу Іоанн Х та решта східного Православного світу направили Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію послання солідарності, яке було опубліковане 27 березня 2023 року на офіційній сторінці Антіохійського Патріархату у […]

27.03.2023

АНОНС. Велика паломницька поїздка на Святу Землю

Благовіщення, Лазарева субота, Вербна Неділя, Страсний тиждень, сходження Благодатного вогню та Воскресіння Христове в Єрусалимі. З благословіння Високопреосвященнішого Варсонофія, митрополита Вінницького і Барського з 6 по 16 квітня відбудеться паломницька поїздка на Святу Землю. Паломники зустрінуть на Святій Землі великі християнські свята: Благовіщення Пресвятої Богородиці та Вхід Господень до Єрусалиму. Матимуть можливість прожити події Страсного […]

27.03.2023