Держслужбу етнополітики створювали для тиску на Церкву, — Офіс президента

13.04.2020

Перший заступник голови Офісу президента вважає, що Держслужбу з етнополітики та свободи совісті створювали як фактор тиску на релігійні організації.

10 квітня 2020 року Перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофимов заявив, що Державну службу з питань етнополітики та свободи совісті створювали як фактор тиску на релігійні організації. Про це він повідомив в інтерв’ю «Главкому».

«Цю службу створювали як фактор тиску на релігійні організації. Люди пишуть, що в цій історії раніше було задіяно Міністерство юстиції, з цим працювали силовики і т.д. З цією історією треба розбиратися, щоб об’єктивно розуміти, які завдання повинна вирішувати ця служба», — сказав Перший заступник Офісу президента.

Відповідаючи на питання, «чи правда, що Андрій Юраш повернеться на пост глави Держслужби етнополітики», і «так, що повторні конкурси на цю посаду — ініціатива Банкової», Сергій Трофимов відповів, що «це не ініціатива Банкової, треба поспілкуватися зі співробітниками , які були в цій комісії, і послухати їх думку і думку суб’єкта призначення, що там відбувалося і як ».

«Мені незрозуміло, чому вони в цій службі займалися, чому і навіщо. І це нерозуміння є у багатьох. Наше завдання серед іншого — зробити все прозорим, щоб не було «таємниць мадридського двору» », — завершив Сергій Трофимов.

Читайте також: Митрополит Варсонофій звершив літургію в Неділю Входу Господнього в Єрусалим

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023