Держслужбу етнополітики створювали для тиску на Церкву, — Офіс президента

13.04.2020

Перший заступник голови Офісу президента вважає, що Держслужбу з етнополітики та свободи совісті створювали як фактор тиску на релігійні організації.

10 квітня 2020 року Перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофимов заявив, що Державну службу з питань етнополітики та свободи совісті створювали як фактор тиску на релігійні організації. Про це він повідомив в інтерв’ю «Главкому».

«Цю службу створювали як фактор тиску на релігійні організації. Люди пишуть, що в цій історії раніше було задіяно Міністерство юстиції, з цим працювали силовики і т.д. З цією історією треба розбиратися, щоб об’єктивно розуміти, які завдання повинна вирішувати ця служба», — сказав Перший заступник Офісу президента.

Відповідаючи на питання, «чи правда, що Андрій Юраш повернеться на пост глави Держслужби етнополітики», і «так, що повторні конкурси на цю посаду — ініціатива Банкової», Сергій Трофимов відповів, що «це не ініціатива Банкової, треба поспілкуватися зі співробітниками , які були в цій комісії, і послухати їх думку і думку суб’єкта призначення, що там відбувалося і як ».

«Мені незрозуміло, чому вони в цій службі займалися, чому і навіщо. І це нерозуміння є у багатьох. Наше завдання серед іншого — зробити все прозорим, щоб не було «таємниць мадридського двору» », — завершив Сергій Трофимов.

Читайте також: Митрополит Варсонофій звершив літургію в Неділю Входу Господнього в Єрусалим

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архіпастир звершив вечірнє богослужіння з читанням акафісту Божїй Матері

Увечері, 19 квітня 2024 року, напередодні 5-ї суботи Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив вечірнє богослужіння з читанням акафісту Пресвятій Богородиці у Браїлівському жіночому монастирі. Архіпастирю співслужили клірики Браїлівської обителі. За богослужіням молились: настоятелька – ігуменя Антонія, сестри та парафіяни святої обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Божественну літургію у храмі великомученика Георгія […]

19.04.2024

Літургія Передосвячених Дарів у Козятинському благочинні

19 квітня 2024 року, у пʼятницю 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь пророка Божого Іллі с. Сигнал, Козятинського благочиння. Архіпастирю співслужили: благочинний Козятинського округу протоієрей Миколай Волохатий та клірики благочиння. Цього дня духовенство Козятинського благочиння звершили говіння та спільно приступили до Таїнств Покаяння і […]

19.04.2024

Митрополит Варсонофій звершив чернечий постриг у Барському жіночому монастирі

18 квітня 2024 року, у четвер 5-ї седмиці Великої Чотиридесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив чернечий постриг у жіночому монастирі на честь Барської ікони Божої Матері. У чернечий чин була пострижена інокиня Матрона (Домашевська), з імʼям Матрона, на честь преподобної Матрони Солунської; а також в іночество – послушниця Марія Косюк, з нареченням імені Феодора, […]

19.04.2024