Держслужбу етнополітики створювали для тиску на Церкву, — Офіс президента

13.04.2020

Перший заступник голови Офісу президента вважає, що Держслужбу з етнополітики та свободи совісті створювали як фактор тиску на релігійні організації.

10 квітня 2020 року Перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофимов заявив, що Державну службу з питань етнополітики та свободи совісті створювали як фактор тиску на релігійні організації. Про це він повідомив в інтерв’ю «Главкому».

«Цю службу створювали як фактор тиску на релігійні організації. Люди пишуть, що в цій історії раніше було задіяно Міністерство юстиції, з цим працювали силовики і т.д. З цією історією треба розбиратися, щоб об’єктивно розуміти, які завдання повинна вирішувати ця служба», — сказав Перший заступник Офісу президента.

Відповідаючи на питання, «чи правда, що Андрій Юраш повернеться на пост глави Держслужби етнополітики», і «так, що повторні конкурси на цю посаду — ініціатива Банкової», Сергій Трофимов відповів, що «це не ініціатива Банкової, треба поспілкуватися зі співробітниками , які були в цій комісії, і послухати їх думку і думку суб’єкта призначення, що там відбувалося і як ».

«Мені незрозуміло, чому вони в цій службі займалися, чому і навіщо. І це нерозуміння є у багатьох. Наше завдання серед іншого — зробити все прозорим, щоб не було «таємниць мадридського двору» », — завершив Сергій Трофимов.

Читайте також: Митрополит Варсонофій звершив літургію в Неділю Входу Господнього в Єрусалим

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Завершується набір до паломницької групи, яка відвідає святині Греції

Паломники візьмуть участь у святкуванні на честь святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра — у святковій Літургії та урочистій хресній ході з мощами святителя. Відвідають стародавні монастирі та святині острову. Також у програмі острови Егіна та Евія, можливість вклонитись мощам святителя Нектрія Егінського і праведного Іоана Руського. Окрім цього паломники вклоняться поясу Пресвятої Богородиці та […]

15.07.2024

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія з нагоди Дня української державності

Дорогі брати і сестри! Шановні українці! Сердечно вітаю всіх вас з Днем української державності! Сьогоднішнє свято хоч є недавнім щодо дати його встановлення, однак історія нашої славної Держави сягає в глибину століть. Древня Київська Русь, спадкоємницею якої є сучасна Україна, закарбувала в нашій пам’яті імена славетних князів та воєначальників, які трудилися над розвитком та захистом нашої […]

15.07.2024

Недільне богослужіння архіпастиря у Андріє-Володимирському храмі міста Києва

14 липня 2024 року, у 3-ю Неділю після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. Після читання Євангельського уривку архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді. За літургією помолились про перемогу і мир […]

14.07.2024