Держслужбу етнополітики створювали для тиску на Церкву, — Офіс президента

13.04.2020

Перший заступник голови Офісу президента вважає, що Держслужбу з етнополітики та свободи совісті створювали як фактор тиску на релігійні організації.

10 квітня 2020 року Перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофимов заявив, що Державну службу з питань етнополітики та свободи совісті створювали як фактор тиску на релігійні організації. Про це він повідомив в інтерв’ю «Главкому».

«Цю службу створювали як фактор тиску на релігійні організації. Люди пишуть, що в цій історії раніше було задіяно Міністерство юстиції, з цим працювали силовики і т.д. З цією історією треба розбиратися, щоб об’єктивно розуміти, які завдання повинна вирішувати ця служба», — сказав Перший заступник Офісу президента.

Відповідаючи на питання, «чи правда, що Андрій Юраш повернеться на пост глави Держслужби етнополітики», і «так, що повторні конкурси на цю посаду — ініціатива Банкової», Сергій Трофимов відповів, що «це не ініціатива Банкової, треба поспілкуватися зі співробітниками , які були в цій комісії, і послухати їх думку і думку суб’єкта призначення, що там відбувалося і як ».

«Мені незрозуміло, чому вони в цій службі займалися, чому і навіщо. І це нерозуміння є у багатьох. Наше завдання серед іншого — зробити все прозорим, щоб не було «таємниць мадридського двору» », — завершив Сергій Трофимов.

Читайте також: Митрополит Варсонофій звершив літургію в Неділю Входу Господнього в Єрусалим

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Загальна сповідь кліриків другого міського благочиння

31 березня 2023 року, в п’ятницю 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі святого великомученика і цілителя Пантелеімона міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму прот. Михаїл Олійник, секретар єпархії ієрей Андрій Балан, благочинний другого міського округу прот. Віталій Білявський та міське духовенство. Цього дня духовенство другого […]

31.03.2023

У Літині звершено погребіння загиблого воїна Сергія Рахнянського

27 березня 2023 року, в соборі на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла смт Літин було звершено чин понребіння загиблого Захисника України — воїна Сергія Васильовича Рахнянського. Чин погребіння очолив благочинний Літинського церковного округу протоієрей Олег Макар, якому співслужили: настоятель храму протоієрей Олександр Круглюк та клірики благочиння. 23 березня 2023 року в боротьбі за […]

31.03.2023

Заява прес-служби КДАіС з приводу ситуації навколо Академічного храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці (+ВІДЕО) 

Заява прес-служби Київської духовної академії і семінарії з приводу ситуації навколо Академічного храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці Сьогодні, 30 березня 2023 р., близько 10:30 ранку до храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці на території Києво-Печерської Лаври прийшли люди, які у спілкуванні з представниками Київської духовної академії і семінарії назвалися комісією Національного історико-культурного заповідника «Києво-Печерська лавра». Вказані особи […]

30.03.2023