Митрополит Варсонофій освятив автомобіль для ЗСУ, який пожертвував клірик Вінницької єпархії

18.01.2024

Митрополит Вінницький і Барський Варсонофій освятив автомобіль, який пожертвував для наших українських воїнів-захисників клірик Жмеринського благочиння Вінницької єпархії — протоієрей Ростислав Шемет.

16 січня 2024 року, після Божественної літургії в храмі на честь Собору Пресвятої Богородиці міста Хмільник, відбулося освячення переобладнаного автомобіля, який цими днями отець Ростислав передав на Купʼянський напрямок.

Підтримуємо наших воїнів-захисників, молимось, щоб Господь зберіг їх в здоровʼї, зміцнив мужністю, а також щоб послав Свій благословенний мир Україні та нашому багатостраждальному народу!

Підписуйтесь на наші новини в Telegram — швидко, зручно та завжди під рукою у вашому телефоні!


Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024