Велика Різдвяна вечірня в Стрітенському храмі міста Вінниці. Привітання міського духовенства та колядки 

07.01.2024

7 січня 2024 року, в нижньому храмі на честь святих рівноапостольних Кирила та Мефодія парафії Стрітення Господнього міста Вінниці було звершено святкову Велику Різдвяну вечірню.

Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель Стрітенського храму протоієрей Сергій Виговський, благочинні та клірики міста Вінниці. Дияконський чин очолив керівник служби протоколу архідиякон Миколай Кравець.

Після завершення Великої вечірні клірик храму протоієрей Никодим Виговський зачитав Різдвяне послання митрополита Варсонофія кліру і пастві та усім вірним Вінницької єпархії Української Православної Церкви.

Богослужіння завершилось многоліттям Предстоятелю, вінницькому архіпастирю, владі, війську кліру та вірним чадам Церкви Христової.

Після цього архієрей та настоятель звернулись до народу зі словами привітань, а також вже за багаторічною традицією відбулись різдвяні віншування. Хор духовенства заспівав для народу колядки, поперемінно з святковим та дитячим хором. Також виступали учні парафіяльних недільних шкіл та хори. Кожен учасник отримав від митрополита солодкі подарунки та маленькі іконки із зображенням Різдва Христового.

Фото — ієродиякон Філарет (Олівінський).

Підписуйтесь на наші новини в Telegram — швидко, зручно та завжди під рукою у вашому телефоні!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024