Відійшов до Господа клірик Вінницької єпархії — протоієрей Олексій Наваліхін

29.12.2023

29 грудня 2023 року, на 49-му році життя, після тривалої важкої хвороби, відійшов до Господа клірик Вінницької єпархії — протоієрей Олексій Наваліхін.

Священик народився 15 липня 1975 року. Навчався у Вінницькій 30-й загальноосвітній школі, а також в 7-у будівельному училищі. У 1994 році вступив до Київської духовної семінарії, після закінчення якої продовжив навчання в академії.

В 1998 році рукопокладений в диякона, тодішнім архієпископом Вінницьким і Могилів-Подільським Макарієм (Свистуном), а згодом 2 червня 1998 року, рукопокладений в сан священника в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Вінниці.

Протягом трьох років отець Олексій ніс своє служіння в Хмільницькому благочинні. Був настоятелем місцевих парафій сіл Думенки, Лозова та Вугли.

З 1999 року, разом із своїм рідним братом протоієреєм Сергієм, отець Олексій розпочав будівництво храму святої блаженної Ксенії, на березі річки Південний Буг у Вінниці. Останні роки життя отець Олексій боровся із важкою хворобою, переніс багато операцій, але не покидав священицьке служіння і щоразу, коли була змога звершував богослужіння.

Останніми днями стан здоровʼя священника різко погіршився. Сьогодні 29 грудня, о 2:35 ночі, отець Олексій відійшов до Господа.

Митрополит Варсонофій від імені духовенства та вірян Вінницької єпархії, а також від себе особисто висловлює щирі співчуття родині спочилого, матінці Ксенії, дітям, внукам, а також парафіянам храму святої блаженної Ксенії, де жив і ніс своє пастирське служіння отець Олексій Наваліхін. Молимось за упокій його безсмертної душі!

Заупокійне богослужіння та чин погребіння отця Олексія відбудеться в неділю 31 грудня, в храмі святої блаженної Ксенії міста Вінниці (вул. В’ячеслава Чорновола, 2а). Початок літургії о 8:00, чин погребіння о 11:00.

Щоб підтримати сім’ю спочилого священника, залишаємо номер картки для пожертв:

5457 0825 0926 8616 

(Наваліхіна Ксенія Дмитрівна)

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння напередодні Неділі про митаря і фарисея

 24 лютого 2024 року, напередодні Неділі про митаря і фарисея та вшанування Іверської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: почесний настоятель протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить […]

24.02.2024

У храмах Вінницької єпархії звершили молебні та панахиди у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну

24 лютого 2024 року, у другу річницю російської військової агресії проти України, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви звершені молебні з молитвою за мир в Україні, за захисників нашої Держави, а також панахиди за загиблими і померлими під час цієї війни. Згідно з розпорядженням митрополита Вінницького […]

24.02.2024

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія у зв’язку з другою річницею від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну 

Дорогі брати і сестри! Шановні українці! Сьогодні виповнюється два роки, відколи російська влада розпочала широкомасштабне військове вторгнення на територію нашої Батьківщини. Свідками і жертвами наслідків цього гріховного діяння є всі наші співвітчизники, до осель яких прийшла ця страшна війна, принісши величезне горе, сповнене сліз і страждань, жаху та відчаю, але найголовніше та найстрашніше — забираючи Богом […]

24.02.2024