Відійшов до Господа клірик Вінницької єпархії — протоієрей Олексій Наваліхін

29.12.2023

29 грудня 2023 року, на 49-му році життя, після тривалої важкої хвороби, відійшов до Господа клірик Вінницької єпархії — протоієрей Олексій Наваліхін.

Священик народився 15 липня 1975 року. Навчався у Вінницькій 30-й загальноосвітній школі, а також в 7-у будівельному училищі. У 1994 році вступив до Київської духовної семінарії, після закінчення якої продовжив навчання в академії.

В 1998 році рукопокладений в диякона, тодішнім архієпископом Вінницьким і Могилів-Подільським Макарієм (Свистуном), а згодом 2 червня 1998 року, рукопокладений в сан священника в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Вінниці.

Протягом трьох років отець Олексій ніс своє служіння в Хмільницькому благочинні. Був настоятелем місцевих парафій сіл Думенки, Лозова та Вугли.

З 1999 року, разом із своїм рідним братом протоієреєм Сергієм, отець Олексій розпочав будівництво храму святої блаженної Ксенії, на березі річки Південний Буг у Вінниці. Останні роки життя отець Олексій боровся із важкою хворобою, переніс багато операцій, але не покидав священицьке служіння і щоразу, коли була змога звершував богослужіння.

Останніми днями стан здоровʼя священника різко погіршився. Сьогодні 29 грудня, о 2:35 ночі, отець Олексій відійшов до Господа.

Митрополит Варсонофій від імені духовенства та вірян Вінницької єпархії, а також від себе особисто висловлює щирі співчуття родині спочилого, матінці Ксенії, дітям, внукам, а також парафіянам храму святої блаженної Ксенії, де жив і ніс своє пастирське служіння отець Олексій Наваліхін. Молимось за упокій його безсмертної душі!

Заупокійне богослужіння та чин погребіння отця Олексія відбудеться в неділю 31 грудня, в храмі святої блаженної Ксенії міста Вінниці (вул. В’ячеслава Чорновола, 2а). Початок літургії о 8:00, чин погребіння о 11:00.

Щоб підтримати сім’ю спочилого священника, залишаємо номер картки для пожертв:

5457 0825 0926 8616 

(Наваліхіна Ксенія Дмитрівна)

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Новий графік роботи єпархіального складу

Розпорядженням митрополита Вінницького і Барського Варсонофія від 17 червня 2024 року, затвердженого новий графік роботи для єпархіального складу-магазину. Відтепер склад-магазин працюватиме за наступним принципом: ПОНЕДІЛОК і ПʼЯТНИЦЯ з 11:00 до 14:00; ВІВТОРОК – ЧЕТВЕР з 10:00 до 17:00. Нагадуємо, єпархіальний склад знаходиться у приватному секторі мікрорайону Пирогово, за адресою: вул. ЯРОСЛАВА МУДРОГО, 52. Також підписуйтесь […]

18.06.2024

Призначено нового духівника Вінницької єпархії

У день свята Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій призначив нового духівника Вінницької єпархії Української Православної Церкви. На посаду Духівника Вінницької єпархії обраний почесний настоятель Собору Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці протоієрей Олексій Мельничук. Митрополит Варсонофій від імені духовенства та вірян Вінницької єпархії висловлює щиру подякую попередньому духівнику єпархії протоієрею Володимиру Цвику, за багаторічні […]

17.06.2024

Клірики Барського благочиння звершили погребіння воїна Олександра Болеска

17 червня 2024 року, в храмі Покрова Пресвятої Богородиці села Черешки було звершено чин погребіння загиблого Захисника України воїна Болеска Олександра, 9 березня 1987 року народження. Погребіння очолив настоятель храму протоієрей Андрій Холод, разом з кліриками Барського благочиння. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Нехай Господь упокоїть його душу в Царстві Небесному, та […]

17.06.2024