Розклад архієрейських богослужінь в грудні 2023 року

12.12.2023

Розклад богослужінь митрополита Вінницького і Барського Варсонофія в храмах та монастирях Вінницької єпархії в грудні 2023 року. Слідкуйте за оновленнями.

2 грудня, о 17:00, митрополит Варсонофій звершить Всенічне бдіння в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці. (Вул. Андрія Первозванного, біля парку Дружби народів).

3 грудня, о 8:30, архієрей звершить недільну літургію в храмі апостола Андрія Первозванного міста Вінниці.

Того ж дня, о 16:00, архіпастир очолить Всенічне бдіння в Браїлівському жіночому монастирі.

4 грудня, у свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, митрополит Варсонофій звершить літургію в Браїлівському жіночому монастирі. Початок о 8:45.

6 грудня, о 8:45, митрополит Варсонофій звершить літургію на честь престольного свята в соборі святого Олександра міста Жмеринки.

9 грудня, о 8:45, архієрей звершить заупокійне богослужіння та панахиду в Іоанно-Богословському храмі смт Самгородок, Козятинського благочиння.

Того ж дня, о 17:00, митрополит Варсонофій звершить Всенічне бдіння в храмі святителя Тихона міста Вінниці.

(Хутор Шевченка, 1-й провулок Терентія Полубудкіна).

10 грудня, архієрей звершить недільну літургію в храмі святителя Тихона міста Вінниці.

Зустріч владики о 8:00.

12 грудня, о 16:00, митрополит Варсонофій звершить Всенічне бдіння в Браїлівському жіночому монастирі.

13 грудня, в день пам’яті апостола Андрія Первозванного, архієрей звершить літургію в Браїлівському монастирі.

Початок о 8:45.

14 грудня, в день памʼяті праведного Філарета Милостивого, відбудеться богослужіння в Іллінському чоловічому монастирі м. Вінниці.

Зустріч архієрея о 8:45.

(вул. Андрія Шептицького).

16 грудня, о 16:00 відбудеться всенічне бдіння в соборі Різдва Богородиці м. Вінниці.

17 грудня, в Неділю 28-у після П’ятидесятниці, архієрей звершить літургію в храмі великомучениці Варвари смт Вороновиця.

Зустріч владики о 8:45.

(вул. Козацький шлях 79).

18 грудня, в день памʼяті преподобного Сави Освяченого, архіпастир звершить літургію в Миколаївському пристосованому храмі села Северинівка.

(вул. Чкалова).

Того ж дня, о 16:00 митрополит Варсонофій звершить Всенічне бдіння в Браїлівському жіночому монастирі.

19 грудня, в день памʼяті святителя Миколая Чудотворця, архієрей звершить літургію в Миколаївському храмі смт Літин.

(вул. Ринкова 28).

Підписуйтесь на наші новини і слідкуйте за оновленнями в Telegram — швидко, зручно та завжди під рукою у вашому телефоні!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Недільне архієрейське богослужіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці

16 червня 2024 року, у Неділю святих отців І Вселенського Собору, післясвято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, протоієрей Георгій Мельничук, керівник служби протоколу архідиякон Миколай Кравець та завідувач канцелярії Вінницької єпархії архідиякон Філарет (Олівінський). Після […]

16.06.2024

Всенічне бдіння напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору

15 червня 2024 року, напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, святих отців І Вселенського Собору, митрополит Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили почесний настоятель протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Завтра, у недільний день архіпастир звершить Божественну літургію у цьому […]

15.06.2024

Вознесіння Господнє. Архієрейська літургія у соборі Різдва Богородиці міста Вінниці

13 червня 2024 року, у свято Вознесіння Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: духівник Вінницької єпархії протоієрей Олексій Мельничук; настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Під час літургії були піднесені особливі молитви про перемогу і мир […]

13.06.2024