Митрополит Варсонофій звершив чин погребіння монаха Василія (Чорного Володимира Тимофійовича)

30.11.2023

30 листопада 2023 року, в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійне богослужіння та чин погребіння багаторічного благодійника та фундатора храмів Жмеринському округу, в Бозі спочилого монаха Василія (Чорного Володимира Тимофійовича).

Заупокійну літургію цього дня звершив архімандрит Іоасаф (Ковецький), після чого на чолі з митрополитом Вінницьким і Барським Варсонофієм був звершений чин погребіння. Архіпастирю співслужили намісники чоловічих монастирів, благочинні та духовенство Вінницької єпархії, які прибули вшанувати памʼять та провести в останню дорогу спочилого монаха Василія, на земному шляху до Бога.

Монах Василій (Чорний) був похований на монастирському кладовищі. Закликаємо усіх вірних нашої єпархії піднести свої молитви за упокій душі новопреставленого монаха Василія!

Д о в і д к а:

28 листопада 2023 року, на 85-му році життя відійшов у вічність монах Василій (Чорний Володимир Тимофійович). Заслужений працівник транспорту України, Почесний залізничник України, Почесний громадянин міста Жмеринка, депутат Жмеринської міської ради кількох скликань та екс-директор Жмеринського вагоноремонтного заводу «Експрес».

Чорний Володимир Тимофійович народився 1 грудня 1938 року в місті Жмеринка. У 1970 році закінчив Харківський інститут інженерів залізничного транспорту. Свою трудову діяльність розпочав 9 квітня 1956 році на посаді помічника електрика ТЕЦ. Більшу частину свого життя – майже 60 років працював на Жмеринському вагоноремонтному заводі «Експрес», з яких 33 – був його очільником. 

25 січня 1982 року призначений начальником підприємства, а з 14 грудня 1994 року – голова правління, генеральний директор Жмеринського підприємства ТОВ «Експрес». Незважаючи на складний час розбудови та становлення Незалежної України, Володимир Чорний зміг зберегти і підприємство, і колектив.

Пройшов непростий, тернистий, але разом з тим успішний шлях. За час його керівництва завод розвивався, будувався та зростав, як у виробництві, так і у чисельності працівників. Кожного з них Володимир Тимофійович знав особисто та по-батьківськи турбувався.

Після завершення своєї трудової діяльності, пішовши на заслужений відпочинок, Володимир Тимофійович разом із дружиною, вирішили присвятити останні роки свого життя служінню Богу. 19 червня 2017 року він прийняв чернецтво з імʼям Василій.

За вагомі здобутки у професійній діяльності, активну життєву та громадську позицію В.Т.Чорний неодноразово відзначався на місцевому, регіональному та державному рівнях. Жмеринська територіальна громада втратила мудрого та відповідального керівника, добру та порядку Людину, справедливого, працелюбного, обізнаного фахівця, який був закоханий у справу свого життя — завод. Саме таким запам’ятають його земляки.

Царство Небесне!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння напередодні Неділі про митаря і фарисея

 24 лютого 2024 року, напередодні Неділі про митаря і фарисея та вшанування Іверської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: почесний настоятель протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить […]

24.02.2024

У храмах Вінницької єпархії звершили молебні та панахиди у другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну

24 лютого 2024 року, у другу річницю російської військової агресії проти України, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви звершені молебні з молитвою за мир в Україні, за захисників нашої Держави, а також панахиди за загиблими і померлими під час цієї війни. Згідно з розпорядженням митрополита Вінницького […]

24.02.2024

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія у зв’язку з другою річницею від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну 

Дорогі брати і сестри! Шановні українці! Сьогодні виповнюється два роки, відколи російська влада розпочала широкомасштабне військове вторгнення на територію нашої Батьківщини. Свідками і жертвами наслідків цього гріховного діяння є всі наші співвітчизники, до осель яких прийшла ця страшна війна, принісши величезне горе, сповнене сліз і страждань, жаху та відчаю, але найголовніше та найстрашніше — забираючи Богом […]

24.02.2024