АНОНС. Відбудеться паломницька поїздка до мощей святителів Спиридона Триміфунтського і Миколая Чудотворця

14.11.2023

З благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія паломницька служба Фавор з 16 по 23 грудня організовує паломницьку поїздку до мощей святителів Спиридона Триміфунтського і Миколая Чудотворця.

Група молитиметься на літургії біля мощей святителя Миколая в місті Барі в день памʼяті святого, побуває на богослужінні в храмі святого Спиридона на острові Керкіра, матиме змогу вклонитися мощам великомученика Димитрія Солунського та святителя Григорія Палами, відвідає інші святині міста Салоніки, а також монастир де похований преподобний старець Паїсій Святогорець.

Поїздка триватиме з 16 по 23 грудня.

Детальна інформація та запис за телефоном: 

+38 (067) 233 08 33

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023