Розклад архієрейських богослужінь в листопаді 2023 року

02.11.2023

Розклад богослужінь митрополита Вінницького і Барського Варсонофія в храмах та монастирях Вінницької єпархії в листопаді 2023 року. Слідкуйте за оновленнями.

3 листопада, митрополит Варсонофій звершить Всенічне бдіння в Браїлівському монастирі, напередодні вшанування Казанської ікони Божої Матері.

Початок богослужіння о 16:00.

4 листопада, у день вшанування Казанської ікони Божої Матері архіпастир звершить Божественну літургію в Браїлівському жіночому монастирі.

Зустріч архієрея о 8:45.

Того ж дня, в Баїлівській обителі буде звершено соборне всенічне бдіння напередодні недільного дня.

Початок богослужіння о 16:00.

5 листопада, в 22-у Неділю після Пʼятидесятниці, день памʼяті апостола Якова брата Господнього, митрополит Варсонофій візьме участь в богослужінні у храмі апостола Якова міста Житомира.

Початок літургії о 8:00.

6 листопада, у день вшанування ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» митрополит Варсонофій візьме участь в богослужінні у Богоявленському Кременецькому жіночому монастирі.

Початок богослужіння о 9:30.

8 листопада, в день памʼяті великомученика Димитрія Солунського, архіпастир звершить Божественну літургію в Барському жіночому монастирі.

Зустріч владики о 8:45.

10 листопада, митрополит Варсонофій звершить літургію в храмі великомучениці Параскеви Пʼятниці села Мала Жмеринка.

Зустріч владики о 8:45.

11 листопада, митрополит Варсонофій звершить всенічне бдіння в Браїлівському жіночому монастирі.

Початок богослужіння о 16:00.

12 листопада, в 23-ю Неділю після Пʼятидесятниці, архіпастир звершить Божественну літургію в Браїлівському монастирі.

Початок літургії о 8:45.

18 листопада, митрополит Варсонофій звершить всенічне бдіння в Браїлівському жіночому монастирі.

Початок богослужіння о 16:00.

19 листопада, в 24-ю Неділю після Пʼятидесятниці, архіпастир звершить Божественну літургію в Браїлівському монастирі.

Початок літургії о 8:45.

20 листопада, митрополит Варсонофій звершить всенічне бдіння в Браїлівському жіночому монастирі.

Початок богослужіння о 16:00.

21 листопада, в свято Собору Архістратига Михаїла зі всіма Небесними Силами безплотними, митрополит Варсонофій звершить літургію в Іллінському чоловічому монастирі міста Вінниці.

Початок літургії о 8:45.

22 листопада, в день вшанування ікони Божої Матері «Скоропослушниця», архіпастир звершить Божественну літургію в Іоанно-Богословському Лемешівському чоловічому монастирі.

Зустріч архієрея о 8:45.

28 листопада, в Браїлівському монастирі відбудеться заупокійне богослужіння та панахида за схіархімандритом Кирилом (Соколовим).

Початок літургії о 8:45.


Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Завершується набір до паломницької групи, яка відвідає святині Греції

Паломники візьмуть участь у святкуванні на честь святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра — у святковій Літургії та урочистій хресній ході з мощами святителя. Відвідають стародавні монастирі та святині острову. Також у програмі острови Егіна та Евія, можливість вклонитись мощам святителя Нектрія Егінського і праведного Іоана Руського. Окрім цього паломники вклоняться поясу Пресвятої Богородиці та […]

15.07.2024

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія з нагоди Дня української державності

Дорогі брати і сестри! Шановні українці! Сердечно вітаю всіх вас з Днем української державності! Сьогоднішнє свято хоч є недавнім щодо дати його встановлення, однак історія нашої славної Держави сягає в глибину століть. Древня Київська Русь, спадкоємницею якої є сучасна Україна, закарбувала в нашій пам’яті імена славетних князів та воєначальників, які трудилися над розвитком та захистом нашої […]

15.07.2024

Недільне богослужіння архіпастиря у Андріє-Володимирському храмі міста Києва

14 липня 2024 року, у 3-ю Неділю після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. Після читання Євангельського уривку архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді. За літургією помолились про перемогу і мир […]

14.07.2024