Розклад архієрейських богослужінь в листопаді 2023 року

02.11.2023

Розклад богослужінь митрополита Вінницького і Барського Варсонофія в храмах та монастирях Вінницької єпархії в листопаді 2023 року. Слідкуйте за оновленнями.

3 листопада, митрополит Варсонофій звершить Всенічне бдіння в Браїлівському монастирі, напередодні вшанування Казанської ікони Божої Матері.

Початок богослужіння о 16:00.

4 листопада, у день вшанування Казанської ікони Божої Матері архіпастир звершить Божественну літургію в Браїлівському жіночому монастирі.

Зустріч архієрея о 8:45.

Того ж дня, в Баїлівській обителі буде звершено соборне всенічне бдіння напередодні недільного дня.

Початок богослужіння о 16:00.

5 листопада, в 22-у Неділю після Пʼятидесятниці, день памʼяті апостола Якова брата Господнього, митрополит Варсонофій візьме участь в богослужінні у храмі апостола Якова міста Житомира.

Початок літургії о 8:00.

6 листопада, у день вшанування ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» митрополит Варсонофій візьме участь в богослужінні у Богоявленському Кременецькому жіночому монастирі.

Початок богослужіння о 9:30.

8 листопада, в день памʼяті великомученика Димитрія Солунського, архіпастир звершить Божественну літургію в Барському жіночому монастирі.

Зустріч владики о 8:45.

10 листопада, митрополит Варсонофій звершить літургію в храмі великомучениці Параскеви Пʼятниці села Мала Жмеринка.

Зустріч владики о 8:45.

11 листопада, митрополит Варсонофій звершить всенічне бдіння в Браїлівському жіночому монастирі.

Початок богослужіння о 16:00.

12 листопада, в 23-ю Неділю після Пʼятидесятниці, архіпастир звершить Божественну літургію в Браїлівському монастирі.

Початок літургії о 8:45.

18 листопада, митрополит Варсонофій звершить всенічне бдіння в Браїлівському жіночому монастирі.

Початок богослужіння о 16:00.

19 листопада, в 24-ю Неділю після Пʼятидесятниці, архіпастир звершить Божественну літургію в Браїлівському монастирі.

Початок літургії о 8:45.

20 листопада, митрополит Варсонофій звершить всенічне бдіння в Браїлівському жіночому монастирі.

Початок богослужіння о 16:00.

21 листопада, в свято Собору Архістратига Михаїла зі всіма Небесними Силами безплотними, митрополит Варсонофій звершить літургію в Іллінському чоловічому монастирі міста Вінниці.

Початок літургії о 8:45.

22 листопада, в день вшанування ікони Божої Матері «Скоропослушниця», архіпастир звершить Божественну літургію в Іоанно-Богословському Лемешівському чоловічому монастирі.

Зустріч архієрея о 8:45.

28 листопада, в Браїлівському монастирі відбудеться заупокійне богослужіння та панахида за схіархімандритом Кирилом (Соколовим).

Початок літургії о 8:45.


Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Архіпастир звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 17 квітня 2024 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

17.04.2024

Стояння Марії Єгипетської. Як подолати «грішного життя порожнечу»?

На п’ятому тижні Великого посту у храмах звершується особливе богослужіння, яке називають Стоянням Марії Єгипетської, або Маріїне стояння. Це тривала служба, яка буває тільки раз на рік. Зазвичай це утреня четверга, яка на практиці звершується напередодні ввечері. На ній повністю прочитують Великий канон Андрія Критського (в перший тиждень Великого посту канон читали невеликими частинами з понеділка по четвер). […]

17.04.2024

Загальна сповідь духовенства другого міського благочиння

17 квітня 2024 року, у середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у Іоанно-Богословському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: благочинний другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський та клірики міста. Цього дня духовенство другого міського благочиння звершили спільне богослужіння і приступили до Таїнств Покаяння та Причастя Святих Христових Таїнств. […]

17.04.2024