Розклад архієрейських богослужінь в листопаді 2023 року

02.11.2023

Розклад богослужінь митрополита Вінницького і Барського Варсонофія в храмах та монастирях Вінницької єпархії в жовтні 2023 року. Слідкуйте за оновленнями.

3 листопада, митрополит Варсонофій звершить Всенічне бдіння в Браїлівському монастирі, напередодні вшанування Казанської ікони Божої Матері.

Початок богослужіння о 16:00.

4 листопада, у день вшанування Казанської ікони Божої Матері архіпастир звершить Божественну літургію в Браїлівському жіночому монастирі.

Зустріч архієрея о 8:45.

Того ж дня, в Баїлівській обителі буде звершено соборне всенічне бдіння напередодні недільного дня.

Початок богослужіння о 16:00.

5 листопада, в 22-у Неділю після Пʼятидесятниці, день памʼяті апостола Якова брата Господнього, митрополит Варсонофій візьме участь в богослужінні у храмі апостола Якова міста Житомира.

Початок літургії о 8:00.

6 листопада, у день вшанування ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» митрополит Варсонофій візьме участь в богослужінні у Богоявленському Кременецькому жіночому монастирі.

Початок богослужіння о 9:30.

8 листопада, в день памʼяті великомученика Димитрія Солунського, архіпастир звершить Божественну літургію в Барському жіночому монастирі.

Зустріч владики о 8:45.

10 листопада, митрополит Варсонофій звершить літургію в храмі великомучениці Параскеви Пʼятниці села Мала Жмеринка.

Зустріч владики о 8:45.

11 листопада, митрополит Варсонофій звершить всенічне бдіння в Браїлівському жіночому монастирі.

Початок богослужіння о 16:00.

12 листопада, в 23-ю Неділю після Пʼятидесятниці, архіпастир звершить Божественну літургію в Браїлівському монастирі.

Початок літургії о 8:45.

18 листопада, митрополит Варсонофій звершить всенічне бдіння в Браїлівському жіночому монастирі.

Початок богослужіння о 16:00.

19 листопада, в 24-ю Неділю після Пʼятидесятниці, архіпастир звершить Божественну літургію в Браїлівському монастирі.

Початок літургії о 8:45.

20 листопада, митрополит Варсонофій звершить всенічне бдіння в Браїлівському жіночому монастирі.

Початок богослужіння о 16:00.

21 листопада, в свято Собору Архістратига Михаїла зі всіма Небесними Силами безплотними, митрополит Варсонофій звершить літургію в Іллінському чоловічому монастирі міста Вінниці.

Початок літургії о 8:45.

22 листопада, в день вшанування ікони Божої Матері «Скоропослушниця», архіпастир звершить Божественну літургію в Іоанно-Богословському Лемешівському чоловічому монастирі.

Зустріч архієрея о 8:45.

28 листопада, в Браїлівському монастирі відбудеться заупокійне богослужіння та панахида за схіархімандритом Кирилом (Соколовим).

Початок літургії о 8:45.


Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Митрополит Варсонофій звершив чин погребіння монаха Василія (Чорного Володимира Тимофійовича)

30 листопада 2023 року, в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійне богослужіння та чин погребіння багаторічного благодійника та фундатора храмів Жмеринському округу, в Бозі спочилого монаха Василія (Чорного Володимира Тимофійовича). Заупокійну літургію цього дня звершив архімандрит Іоасаф (Ковецький), після чого на чолі з митрополитом Вінницьким і Барським Варсонофієм був звершений чин погребіння. Архіпастирю співслужили […]

30.11.2023

Священники Барського благочиння звершили погребіння воїна Вячеслава Кучерука

Страшна звістка знову надійшла до Барської громади. Страшна війна забрала життя нашого земляка, жителя села Матейків, командира протитанкового відділення взводу вогневої підтримки, молодшого сержанта Вячеслава Кучерука, 2001 року народження.  29 листопада 2023 року, в храмі Архістратига Божого Михаїла села Матейків, клірики Барського благочиння Вінницької єпархії звершили чин погребіння загиблого Захисника України — воїна Вячеслава Кучерука. […]

30.11.2023

Парафіяни вінницького храму придбали шини для військових автомобілів і передали їх на передову

Парафіяни та благодійники храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали кошти для підтримки наших українських військових. На зібрані пожертви парафіянами було придбано шини для автомобіля, які цими днями настоятель Чудо-Михайлівського храму протоієрей Василій Августінов передав нашим захисникам на передову. Молимось за перемогу та мир в нашій Українській Державі, за здоровʼя […]

29.11.2023