Співчуття митрополита Варсонофія у звʼязку з кончиною Генерал-полковника Повітряних Сил ЗСУ Онищенка Сергія Івановича

27.10.2023

Шановна Лариса Анатоліївна, родино, колеги та друзі спочилого генерал-полковника Повітряних Сил Збройних Сил України
Онищенка Сергія Івановича!


З глибоким сумом дізнався про непоправну втрату Сергія Івановича Онищенка. З повагою висловлюю нашу глибоку скорботу та суміш емоцій, які супроводжують нас через втрату для вас та вашої родини.


Сергій Іванович залишить незабутній слід у серцях всіх, хто його знав — колег, друзів та близьких. Він був справжнім героєм, сильним лідером і вірним слугою своєї країни. Весь його життєвий шлях був присвячений служінню в Повітряних Силах та захисту Незалежної України.


Разом з вами переживаю цей надважкий період горя і хочу запевнити вас, що ваша родина не сама у своїй скорботі. Будьте впевнені, що Сергій Іванович залишиться в пам’яті поколінь як видатний воїн, патріот і Захисник України, завжди готовий пожертвувати самим цінним в ім’я свободи та миру.


Молюся за упокій душі спочилого воїна Сергія, прошу для нього милості Господньої та щиро вірю, що Всевишній подасть сили для рідних і близьких. Покладаючи квіти до гробу Сергія Івановича, ми вшановуємо його службу, мужність і відданість Україні. Нехай спогади про Сергія Івановича будуть втішати вас у цей надважкий час, а також надихати на подальші кроки.


Милостивий Господь нехай прийме у Свої Батьківські обійми спочилого, втішить серця скорботних, дарує всім нам переможний мир і кріпость духу гідно перенести це тяжке випробування війни, а також пошле мирне майбутнє нашій квітучій Українській Державі.


Зі співчуттям,

+ Варсонофій
МИТРОПОЛИТ ВІННИЦЬКИЙ І БАРСЬКИЙ


26 жовтня 2023 року, м. Вінниця.


Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Архіпастир звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 17 квітня 2024 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

17.04.2024

Стояння Марії Єгипетської. Як подолати «грішного життя порожнечу»?

На п’ятому тижні Великого посту у храмах звершується особливе богослужіння, яке називають Стоянням Марії Єгипетської, або Маріїне стояння. Це тривала служба, яка буває тільки раз на рік. Зазвичай це утреня четверга, яка на практиці звершується напередодні ввечері. На ній повністю прочитують Великий канон Андрія Критського (в перший тиждень Великого посту канон читали невеликими частинами з понеділка по четвер). […]

17.04.2024

Загальна сповідь духовенства другого міського благочиння

17 квітня 2024 року, у середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у Іоанно-Богословському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: благочинний другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський та клірики міста. Цього дня духовенство другого міського благочиння звершили спільне богослужіння і приступили до Таїнств Покаяння та Причастя Святих Христових Таїнств. […]

17.04.2024