Антіохійський патріархат висловив підтримку Предстоятелю Української Православної Церкви

27.10.2023

В Антіохійському патріархаті висловили підтримку Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію. Священний Синод Антіохійської Церкви, що відбувся 16-21 жовтня 2023 року, закликав до посиленої молитви за Предстоятеля УПЦ. Про це повідомляє «Global Orthodox».

У заяві Священного Синоду Антіохійського патріархату Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Онуфрій названий “Предстоятелем сповідництва Української Православної Церкви, що йде шляхом правди, чада Якої переслідуються за віру місцевою владою”.

Крім того, в Антіохійській Православній Церкві закликали всі Помісні Православні Церкви до об’єднання та примирення, наголосивши, що Православ’я перевершує національні відмінності та покликане проголошувати славу Божу в Його творінні.

Щоб бути в курсі усіх церковних подій підписуйтесь на новини Вінницької єпархії у Тelegram: швидко, зручно і завжди під рукою у вашому телефоні!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023