Вихованці Жмеринської недільної школи «Благовіст» відвідали місто Могилів-Подільський

26.10.2023

24 жовтня 2023 року, вихованці православної недільної школи «БЛАГОВІСТ» відвідали місто Могилів-Подільський, Вінницької області.

Разом із батьками учні відвідали старовинні храми Вінниччини у Могилів-Подільському районі, серед них храм святого Олександра та святої великомучениці Параскеви.

Паломницьку групу супроводжували благочинний Жмеринського округу і настоятель собору святого Олександра міста Жмеринки — протоієрей Ярослав Коромчевський, клірик собору ієрей Назарій Коромчевський, вихователі та наставники учнів недільної школи «Благовіст».

Також вони мали можливість відвідати виробництво у кондитерському домі «Вацак». Там вихованці по справжньому приємно провели час та дізналися багато цікавого про процес приготування солодощів.

Під час екскурсії учні жмеринської недільної школи поглибили своє розуміння релігійної спадщини та культурних цінностей, що зберігаються в цих особливих місцях.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram — швидко, зручно та завжди під рукою у вашому телефоні!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архієрей звершив Всенічне бдіння у столичному храмі Всіх Святих

13 липня 2024 року, напередодні Неділі 3-ї Неділі після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у храмі на честь Всіх Святих міста Києва. Архіпастирю співслужили: благочинний храму протоієрей Віктор Дреботій та клірики парафії.

13.07.2024

У день свята первоверховних апостолів Петра і Павла митрополит Варсонофій звершив літургію

12 липня 2024 року, у день свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. За літургією помолились про перемогу і мир в Україні, про позбавлення від […]

12.07.2024

Архіпастир звершив Всенічне бдіння напередодні памʼяті первоверховних апостолів Петра і Павла

11 липня 2024 року, напередодні свята на честь первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили духівник єпархії протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук та клірики храму. Дияконський чин очолив особистий секретар архієрея архідиякон Філарет (Олівінський). Завтра, у день […]

11.07.2024