Від Вінницької єпархії відправлено черговий гуманітарний вантаж до Святогірської Лаври

25.10.2023

24 жовтня 2023 року, відділом благодійності Вінницької єпархії було здійснено чергову відправку гуманітарного вантажу з Вінниці для братії Святогірської Лаври та вимушених переселенців, які знайшли прихисток у святій обителі.

Цього разу було зібрано і відправленно 14 тонн продуктів харчування — консервації, крупів, овочів — (картоплі, моркви, буряку, капусти, перцю, цибулі, цукру, солі та великої кількості борошна).

Святогірська лавра неодноразово постраждала від ворожих обстрілів. Через наближення холодної пори та морозів, обитель потребує негайних відновлювальних робіт. Для продовження реставраційних робіт Вінницька єпархія разом із гуманітарною допомогою направила понад 3-х тонн будівельних матеріалів — профнастил 250 м², a також деревину.

З Божою допомогою цей гуманітарний вантаж стане 28-м, який зібрали та відправили до Святих Гір небайдужі жителі Вінниччини.

Працюємо разом заради наближення перемоги та підтримки наших співвітчизників!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023