Перед щорічними зборами військових священників УПЦ в Браїлівському монастирі звершена Божественна літургія

17.10.2023

17 жовтня 2023 року, перед початком щорічних зборів військових священників Української Православної Церкви, була звершена Божественна літургія в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі.

Богослужіння звершив голова Синодального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України — митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. Його Високопреосвященству співслужили клірики Браїлівської обителі та священники керівники та представники єпархіальних військових відділів.

Зі літургією молилась настоятелька обителі — ігуменя Антонія (Стеценко).

За богослужінням священники спільно піднесли свої молитви про перемогу над ворогом, про мир в Україні, за здоровʼя наших українських військових та про зцілення поранених. Також під час заупокійної єктенії духовенство помолилось про усіх загиблих захисників та захисниць нашої Вітчизни.

Після богослужіння митрополит Августин подякував настоятельці ігумені Антонії з сестрами, за можливість проведення в стінах Браїлівської обителі щорічного форуму для військового духовенства УПЦ, побажав плідної роботи учасникам заходу та закликав на усіх Боже благословення.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram — швидко, зручно та завжди під рукою у вашому телефоні!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

В Браїлівській обителі вшанували памʼять схіархімандрита Кирила (Соколова)

28 листопада 2023 року, в день 7-х роковин блаженної кончини приснопамʼятного схіархімандрита Кирила (Соколова), в Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійну Божественну літургію. Богослужіння очолив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, якому співслужили клірики Браїлівської обителі та гості у священному сані. За літургією також молилась настоятелька ігуменя Антонія, сестри, парафіяни та паломники монастиря. За літургією були […]

28.11.2023

Парафіяни храму Чуда Архістратига Михаїла в Хонях зібрали продукти та одяг для пацієнтів лікарні ім. акад. Ющенка

Парафіянами храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали та передали для пацієнтів Вінницької обласної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І.Ющенка продукти харчування, печиво, солодощі та необхідний одяг. Гуманітарну допомогу в лікарню доставив настоятель храму протоієрей Василій Августінов. Підписуйтесь на наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

28.11.2023

Депутати Верховної Ради вимагають міжнародної експертизи законопроекту щодо заборони релігійних організацій 

53 депутати Верховної Ради поставили свої підписи під зверненням до Спікера українського парламенту з вимогою спрямувати проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій», реєстраційний №8371 від 19.01.2023, на експертизу до Європейської комісії за демократію через право при Раді Європи, яка отримала назву Венеційської комісії. Зважаючи на широку […]

27.11.2023