Предстоятель висловив співчуття рідним і близьким загиблих у селі Гроза на Харківщині

06.10.2023

Співчуття Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія керуючому Ізюмською єпархією, рідним і близьким загиблих та постраждалих внаслідок російського ракетного удару у селі Гроза на Харківщині.

ЙОГО ПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
ПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ ІОАННУ,
ЄПИСКОПУ ІЗЮМСЬКОМУ І КУП’ЯНСЬКОМУ

РІДНИМ ЗАГИБЛИХ І ПОСТРАЖДАЛИХ У СЕЛІ ГРОЗА НА ХАРКІВЩИНІ

Ваше Преосвященство, Владико Іоанне!
Дорогі брати і сестри!

Глибокий сум про безвинно пролиту кров підступив до мого серця разом зі звісткою про черговий ворожий напад, який забрав життя понад пів сотні людей у селі Гроза на Харківщині.

Трагічна низка безжальних злочинів проти народу України в особливості останніми місяцями викриває диявольську злобу, яку вдалося посіяти в серцях людей ворогу роду людського. У нинішніх жорстоких реаліях, коли біль і розпач бентежать наші душі, закликаю усіх: не втратьмо Бога!

Молюся за упокій убієнних, прошу милості Господньої пораненим та вірю, що Всевишній подасть сили родичам постраждалих і всім нам в міру своїх сил допомогти кожному, хто того потребує, та підтримати тих, хто опинився нині в цій страшній біді, яку принесла на нашу землю війна.

Нехай справдяться на новопреставлених слова Спасителя: Воля Того, Хто послав Мене, є та, щоб усякий, хто бачить Сина і вірує в Нього, мав життя вічне, і Я воскрешу його останнього дня (Ін. 6: 40).
Царство Небесне і вічна їм пам’ять!

Зі щирими співчуттями,

+ОНУФРІЙ
МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

5 жовтня 2023 року,
м. КиївПоділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Архіпастир звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 17 квітня 2024 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

17.04.2024

Стояння Марії Єгипетської. Як подолати «грішного життя порожнечу»?

На п’ятому тижні Великого посту у храмах звершується особливе богослужіння, яке називають Стоянням Марії Єгипетської, або Маріїне стояння. Це тривала служба, яка буває тільки раз на рік. Зазвичай це утреня четверга, яка на практиці звершується напередодні ввечері. На ній повністю прочитують Великий канон Андрія Критського (в перший тиждень Великого посту канон читали невеликими частинами з понеділка по четвер). […]

17.04.2024

Загальна сповідь духовенства другого міського благочиння

17 квітня 2024 року, у середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у Іоанно-Богословському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: благочинний другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський та клірики міста. Цього дня духовенство другого міського благочиння звершили спільне богослужіння і приступили до Таїнств Покаяння та Причастя Святих Христових Таїнств. […]

17.04.2024