Розклад архієрейських богослужінь у жовтні

05.10.2023

Розклад богослужінь митрополита Вінницького і Барського Варсонофія в храмах та монастирях Вінницької єпархії в жовтні 2023 року. Слідкуйте за оновленнями.

4 жовтня 2023 року, в день віддання свята Воздвиження Хреста Господнього, митрополит Варсонофій звершить Божественну літургію в Браїлівському жіночому монастирі.

Початок о 7:30.

8 жовтня 2023 року митрополит Варсонофій звершить Божественну літургію в Стрітенському храмі міста Вінниці.

Зустріч архієрея о 9:45.

Цього ж дня відбудеться Всенічне бдіння в Браїлівському жіночому монастирі.

Початок о 17:00.

9 жовтня 2023 року митрополит Варсонофій звершить Божественну літургію у храмі апостола і євангеліста Іоанна Богослова смт Браїлів Жмеринського благочиння. 

Початок о 8:45.

10 жовтня 2023 року, в день вшанування Браїлово-Почаївської ікони Божої Матері, митрополит Варсонофій звершить Божественну літургію в Браїлівському жіночому монастирі.

Початок о 8:45.

25 жовтня, митрополит Варсонофій звершить полієлейне вечірнє богослужіння в Браїлівському жіночому монастирі.

Початок о 16:00.

26 жовтня, митрополит Варсонофій візьме участь в богослужінні у монастирі Різдва Пресвятої Богородиці села Теклівка, Могилів-Подільської єпархії.

Початок о 8:00.

27 жовтня, митрополит Варсонофій звершить Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва.

Початок о 8:00.

28 жовтня, архіпастир звершить Всенічне бдіння в Браїлівській обителі.

Початок о 16:00.

29 жовтня 2023 року, митрополит Варсонофій звершить Божественну літургію в храмі Покрова Пресвятої Богородиці смт Стрижавка (Коло-Михайлівка).

Початок о 8:45.

31 жовтня 2023 року, митрополит Варсонофій звершить літургію в Успенському храмі м. Вінниці. Адреса: м. Вінниця, вул. Маріупольська 60.

Початок о 8:45.


Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Митрополит Варсонофій звершив чин погребіння монаха Василія (Чорного Володимира Тимофійовича)

30 листопада 2023 року, в Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі було звершено заупокійне богослужіння та чин погребіння багаторічного благодійника та фундатора храмів Жмеринському округу, в Бозі спочилого монаха Василія (Чорного Володимира Тимофійовича). Заупокійну літургію цього дня звершив архімандрит Іоасаф (Ковецький), після чого на чолі з митрополитом Вінницьким і Барським Варсонофієм був звершений чин погребіння. Архіпастирю співслужили […]

30.11.2023

Священники Барського благочиння звершили погребіння воїна Вячеслава Кучерука

Страшна звістка знову надійшла до Барської громади. Страшна війна забрала життя нашого земляка, жителя села Матейків, командира протитанкового відділення взводу вогневої підтримки, молодшого сержанта Вячеслава Кучерука, 2001 року народження.  29 листопада 2023 року, в храмі Архістратига Божого Михаїла села Матейків, клірики Барського благочиння Вінницької єпархії звершили чин погребіння загиблого Захисника України — воїна Вячеслава Кучерука. […]

30.11.2023

Парафіяни вінницького храму придбали шини для військових автомобілів і передали їх на передову

Парафіяни та благодійники храму на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла в Хонях міста Вінниці, зібрали кошти для підтримки наших українських військових. На зібрані пожертви парафіянами було придбано шини для автомобіля, які цими днями настоятель Чудо-Михайлівського храму протоієрей Василій Августінов передав нашим захисникам на передову. Молимось за перемогу та мир в нашій Українській Державі, за здоровʼя […]

29.11.2023