Митрополит Варсонофій передав вітання з 85-літтям керуючому Одеською єпархією — митрополиту Агафангелу

02.09.2023

2 вересня — виповнюється 85 років з дня народження митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела.

Напередодні ювілею, 31 серпня 2023 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, завідувач канцелярією Вінницької єпархії ієродиякон Філарет (Олівінський), співслужив митрополиту Одеському і Ізмаїльському Агафангелу за Божественною літургією в храмі на честь ікони Божої Матері «Всецариця» скита Іллінського чоловічого монастиря міста Одеси.

Після богослужіння отець Філарет передав привітання, список Барської ікони Божої Матері та памʼятні подарунки ювіляру — митрополиту Агафангелу.

У вітальному листі митрополит Варсонофій зазначив: «Богу було угодно, щоб у цей день був народжений світу святитель Православної Церкви, добрий Пастир, вісник Бога, мудрий Друг, люблячий духовний Отець для кліру і безлічі віруючих!
В нинішній рік, Вашого благословенного 85-ліття, уся повнота Вінницької єпархії з особливими почуттями підносить сугубі подячні молитви до Пастиреначальника Господа нашого Ісуса Христа, щоб продовжив дні й роки Вашої святині, зміцнив Вас у Ваших трудах і подвигах у справі спасіння й просвіти народу Божого.
У цей радісний для Вас і для мене день, прийміть мої побажання безперервної радості про нашого Спасителя, міцного здоров’я, вдячних учнів і пастви та многая і благая літа!»

В свою чергу владика Агафангел подякував митрополиту Варсонофію та усій, рідній для ювіляра Вінницькій пастві, за молитви та памʼять.

Підписуйтесь на наш офіційний канал в Telegram.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Духовенство Хмільницького округу звершили погребіння загиблого воїна-захисника України

22 лютого 2024 року, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Сальниця, духовенство Хмільницького району на чолі з благочинним протоієреєм Олексієм Бачинським звершили чин погребіння загиблого Захисника України — воїна Оверчука Миколи Володимировича, 26 жовтня 1985 року народження, жителя села Сальниця. Воїн Микола Оверчук захищаючи територіальну цілісність та Незалежність України, загинув біля населеного пункту Колодязі Донецької […]

28.02.2024

Соборне богослужіння в соборі Різдва Пресвятої Богородиці. Ювілей протоієрея Олексія Мельничука

25 лютого 2024 року, у Неділю про митаря і фарисея та день вшанування Іверської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію у соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці, що на Пʼятничанах. За Божественною літургією архіпастирю співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Андрій Балан, благочинний першого Вінницького міського благочиння протоієрей Богдан Маліновський, почесний […]

25.02.2024

Архієрей звершив Всенічне бдіння напередодні Неділі про митаря і фарисея

 24 лютого 2024 року, напередодні Неділі про митаря і фарисея та вшанування Іверської ікони Божої Матері, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Всенічне бдіння в соборі Різдва Пресвятої Богородиці міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: почесний настоятель протоієрей Олексій Мельничук, настоятель собору протоієрей Максим Мельничук, клірики храму та гості у священному сані. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить […]

24.02.2024