Митрополит Варсонофій передав вітання з 85-літтям керуючому Одеською єпархією — митрополиту Агафангелу

02.09.2023

2 вересня — виповнюється 85 років з дня народження митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела.

Напередодні ювілею, 31 серпня 2023 року, з благословіння митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, завідувач канцелярією Вінницької єпархії ієродиякон Філарет (Олівінський), співслужив митрополиту Одеському і Ізмаїльському Агафангелу за Божественною літургією в храмі на честь ікони Божої Матері «Всецариця» скита Іллінського чоловічого монастиря міста Одеси.

Після богослужіння отець Філарет передав привітання, список Барської ікони Божої Матері та памʼятні подарунки ювіляру — митрополиту Агафангелу.

У вітальному листі митрополит Варсонофій зазначив: «Богу було угодно, щоб у цей день був народжений світу святитель Православної Церкви, добрий Пастир, вісник Бога, мудрий Друг, люблячий духовний Отець для кліру і безлічі віруючих!
В нинішній рік, Вашого благословенного 85-ліття, уся повнота Вінницької єпархії з особливими почуттями підносить сугубі подячні молитви до Пастиреначальника Господа нашого Ісуса Христа, щоб продовжив дні й роки Вашої святині, зміцнив Вас у Ваших трудах і подвигах у справі спасіння й просвіти народу Божого.
У цей радісний для Вас і для мене день, прийміть мої побажання безперервної радості про нашого Спасителя, міцного здоров’я, вдячних учнів і пастви та многая і благая літа!»

В свою чергу владика Агафангел подякував митрополиту Варсонофію та усій, рідній для ювіляра Вінницькій пастві, за молитви та памʼять.

Підписуйтесь на наш офіційний канал в Telegram.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архіпастир звершив всенічне бдіння та чин Воздвиження Хреста Господнього у Вінниці

Увечері, 26 вересня 2023 року, напередодні двунадесятого свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічне бдіння в Хрестовоздвиженському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Миколай Давидовський, секретар єпархіального управління протоієрей Андрій Балан, благочинний першого міського округу протоієрей Богдан Маліновський, клірики храму та гості у священному сані. Дияконський […]

26.09.2023

Парафія на честь Воскресіння Словущого міста Вінниці відзначила своє престольне свято

26 вересня 2023 року, у свято Воскресіння Словущого, або оновлення храму Воскресіння Христового в Єрусалимі, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію пасхальним чином в день престольного свята в одноіменному храмі міста Вінниці. Божественна літургія відбулась у нижньому храмі на честь святого великомученика Георгія Побідоносця, оскільки верхній храм на честь Воскресіння Словущого знаходиться на […]

26.09.2023

Паломницька служба «Фавор» організовує поїздку до святинь Греції та Італії 

З благословення Високопреосвященнішого Варсонофія, митрополита Вінницького і Барського паломницька служба «Фавор» організовує поїздку по святих місцях Греції та Італії.  Паломники візьмуть участь у щорічній урочистій хресній ході з мощами святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра, молитимуться за літургією біля мощей святителя Миколай Чудотворця у місті Барі. Окрім можливості вклонитися мощам святих Спиридона та Миколая, група […]

26.09.2023