Преображення Господнє. Архієрейське богослужіння та священницька хіротонія в Стрітенському храмі Вінниці

19.08.2023

19 серпня 2023 року, у дванадесяте свято Преображення Господа і Бога і Спасителя нашого Іісуса Христа, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в храмі Стрітення Господнього міста Вінниці.

Архіпастирю співслужили: настоятель храму протоієрей Сергій Виговський; секретар єпархіального управління протоієрей Андрій Балан; благочинний першого міського округу протоієрей Богдан Маліновський, клірики храму та гості у священному сані. Дияконський чин очолив архідиякон Миколай Кравець.

Богослужбові піснеспіви виконував великий святковий хор Стрітенського храму під управлінням протодиякона Арсенія Коржевого.

За богослужінням були піднесені особливі молитовні прохання про мир на нашій українській землі; за Святу Церкву Христову, яка на жаль в останній час претерпіває нові гоніння; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним. Архіпастир попросив у Бога милості українському народу, щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після Херувимської пісні митрополит Варсонофій рукопоклав клірика храму диякона Володимира Голованя у священницький сан.

Насамкінець владика Варсонофій привітав настоятеля і парафіян зі святом Преображення Господнього, а також освятив плоди, які традиційно в цей день приносять до храму.

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архіпастир звершив всенічне бдіння та чин Воздвиження Хреста Господнього у Вінниці

Увечері, 26 вересня 2023 року, напередодні двунадесятого свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічне бдіння в Хрестовоздвиженському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Миколай Давидовський, секретар єпархіального управління протоієрей Андрій Балан, благочинний першого міського округу протоієрей Богдан Маліновський, клірики храму та гості у священному сані. Дияконський […]

26.09.2023

Парафія на честь Воскресіння Словущого міста Вінниці відзначила своє престольне свято

26 вересня 2023 року, у свято Воскресіння Словущого, або оновлення храму Воскресіння Христового в Єрусалимі, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію пасхальним чином в день престольного свята в одноіменному храмі міста Вінниці. Божественна літургія відбулась у нижньому храмі на честь святого великомученика Георгія Побідоносця, оскільки верхній храм на честь Воскресіння Словущого знаходиться на […]

26.09.2023

Паломницька служба «Фавор» організовує поїздку до святинь Греції та Італії 

З благословення Високопреосвященнішого Варсонофія, митрополита Вінницького і Барського паломницька служба «Фавор» організовує поїздку по святих місцях Греції та Італії.  Паломники візьмуть участь у щорічній урочистій хресній ході з мощами святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра, молитимуться за літургією біля мощей святителя Миколай Чудотворця у місті Барі. Окрім можливості вклонитися мощам святих Спиридона та Миколая, група […]

26.09.2023