Вінницька єпархія передала постраждалим жителям Нікополя 75 тисяч гривень 

15.08.2023

Внаслідок ворожого підриву греблі на Каховській ГЕС місто Нікополь Дніпропетровської області та майже весь Нікопольський район і найближчі населені пункти залишись без водопостачання.

Вінницька єпархія Української Православної Церкви передала фінансову допомогу у розмірі 75 тисяч гривень на воду та інші необхідні речі для підтримки жителів Нікополя.

У Спасо-Преображенському соборі міста встановлені великі баки для питної води. Тепер у будь-який час люди можуть набрати собі чисту питну воду в необхідній кількості.

Духовенство та парафіяни православних храмів міста Нікополя дякують митрополиту Варсонофію та вірянам Вінницької єпархії за допомогу і підтримку в цей скрутний час.

«Щира подяка всім хто долучився до цієї справи, всім, хто протягнув нам руку допомоги. Адже ви показуєте приклад справжнього пастирства, невтомно несете своє служіння та труди заради людей, перемоги та жаданого миру» — йдеться в повідомленні.

У свою чергу, ми щиро дякуємо усім небайдужим, хто долучається до збору допомоги нашим громадянам. Нехай береже вас Господь!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Маріїне стояння. Архіпастир звершив утреню з читанням Великого канону прп. Андрія Критського

Увечері, 17 квітня 2024 року, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив утреню четверга 5-ї седмиці Великого посту з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського, в нижньому Антоніє-Феодосіївському храмі Браїлівського жіночого монастиря. Архіпастирю співслужили клірики обителі. За богослужіням молились: ігуменя Антонія, сестри та парафіяни Браїлівської обителі. Нагадаємо, завтра митрополит Варсонофій звершить Літургію Передосвячених Дарів в […]

17.04.2024

Стояння Марії Єгипетської. Як подолати «грішного життя порожнечу»?

На п’ятому тижні Великого посту у храмах звершується особливе богослужіння, яке називають Стоянням Марії Єгипетської, або Маріїне стояння. Це тривала служба, яка буває тільки раз на рік. Зазвичай це утреня четверга, яка на практиці звершується напередодні ввечері. На ній повністю прочитують Великий канон Андрія Критського (в перший тиждень Великого посту канон читали невеликими частинами з понеділка по четвер). […]

17.04.2024

Загальна сповідь духовенства другого міського благочиння

17 квітня 2024 року, у середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, звершив літургію Передосвячених Дарів у Іоанно-Богословському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили: благочинний другого Вінницького міського округу протоієрей Віталій Білявський та клірики міста. Цього дня духовенство другого міського благочиння звершили спільне богослужіння і приступили до Таїнств Покаяння та Причастя Святих Христових Таїнств. […]

17.04.2024