Вінницька єпархія передала постраждалим жителям Нікополя 75 тисяч гривень 

15.08.2023

Внаслідок ворожого підриву греблі на Каховській ГЕС місто Нікополь Дніпропетровської області та майже весь Нікопольський район і найближчі населені пункти залишись без водопостачання.

Вінницька єпархія Української Православної Церкви передала фінансову допомогу у розмірі 75 тисяч гривень на воду та інші необхідні речі для підтримки жителів Нікополя.

У Спасо-Преображенському соборі міста встановлені великі баки для питної води. Тепер у будь-який час люди можуть набрати собі чисту питну воду в необхідній кількості.

Духовенство та парафіяни православних храмів міста Нікополя дякують митрополиту Варсонофію та вірянам Вінницької єпархії за допомогу і підтримку в цей скрутний час.

«Щира подяка всім хто долучився до цієї справи, всім, хто протягнув нам руку допомоги. Адже ви показуєте приклад справжнього пастирства, невтомно несете своє служіння та труди заради людей, перемоги та жаданого миру» — йдеться в повідомленні.

У свою чергу, ми щиро дякуємо усім небайдужим, хто долучається до збору допомоги нашим громадянам. Нехай береже вас Господь!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Архіпастир звершив всенічне бдіння та чин Воздвиження Хреста Господнього у Вінниці

Увечері, 26 вересня 2023 року, напередодні двунадесятого свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив всенічне бдіння в Хрестовоздвиженському храмі міста Вінниці. Архіпастирю співслужили настоятель храму протоієрей Миколай Давидовський, секретар єпархіального управління протоієрей Андрій Балан, благочинний першого міського округу протоієрей Богдан Маліновський, клірики храму та гості у священному сані. Дияконський […]

26.09.2023

Парафія на честь Воскресіння Словущого міста Вінниці відзначила своє престольне свято

26 вересня 2023 року, у свято Воскресіння Словущого, або оновлення храму Воскресіння Христового в Єрусалимі, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію пасхальним чином в день престольного свята в одноіменному храмі міста Вінниці. Божественна літургія відбулась у нижньому храмі на честь святого великомученика Георгія Побідоносця, оскільки верхній храм на честь Воскресіння Словущого знаходиться на […]

26.09.2023

Паломницька служба «Фавор» організовує поїздку до святинь Греції та Італії 

З благословення Високопреосвященнішого Варсонофія, митрополита Вінницького і Барського паломницька служба «Фавор» організовує поїздку по святих місцях Греції та Італії.  Паломники візьмуть участь у щорічній урочистій хресній ході з мощами святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра, молитимуться за літургією біля мощей святителя Миколай Чудотворця у місті Барі. Окрім можливості вклонитися мощам святих Спиридона та Миколая, група […]

26.09.2023