Вінницька єпархія передала постраждалим жителям Нікополя 75 тисяч гривень 

15.08.2023

Внаслідок ворожого підриву греблі на Каховській ГЕС місто Нікополь Дніпропетровської області та майже весь Нікопольський район і найближчі населені пункти залишись без водопостачання.

Вінницька єпархія Української Православної Церкви передала фінансову допомогу у розмірі 75 тисяч гривень на воду та інші необхідні речі для підтримки жителів Нікополя.

У Спасо-Преображенському соборі міста встановлені великі баки для питної води. Тепер у будь-який час люди можуть набрати собі чисту питну воду в необхідній кількості.

Духовенство та парафіяни православних храмів міста Нікополя дякують митрополиту Варсонофію та вірянам Вінницької єпархії за допомогу і підтримку в цей скрутний час.

«Щира подяка всім хто долучився до цієї справи, всім, хто протягнув нам руку допомоги. Адже ви показуєте приклад справжнього пастирства, невтомно несете своє служіння та труди заради людей, перемоги та жаданого миру» — йдеться в повідомленні.

У свою чергу, ми щиро дякуємо усім небайдужим, хто долучається до збору допомоги нашим громадянам. Нехай береже вас Господь!

Поділитись:

Читайте наші новини в Telegram, Viber

Інші новини

Завершується набір до паломницької групи, яка відвідає святині Греції

Паломники візьмуть участь у святкуванні на честь святителя Спиридона Триміфунтського на острові Керкіра — у святковій Літургії та урочистій хресній ході з мощами святителя. Відвідають стародавні монастирі та святині острову. Також у програмі острови Егіна та Евія, можливість вклонитись мощам святителя Нектрія Егінського і праведного Іоана Руського. Окрім цього паломники вклоняться поясу Пресвятої Богородиці та […]

15.07.2024

Звернення Блаженнішого Митрополита Онуфрія з нагоди Дня української державності

Дорогі брати і сестри! Шановні українці! Сердечно вітаю всіх вас з Днем української державності! Сьогоднішнє свято хоч є недавнім щодо дати його встановлення, однак історія нашої славної Держави сягає в глибину століть. Древня Київська Русь, спадкоємницею якої є сучасна Україна, закарбувала в нашій пам’яті імена славетних князів та воєначальників, які трудилися над розвитком та захистом нашої […]

15.07.2024

Недільне богослужіння архіпастиря у Андріє-Володимирському храмі міста Києва

14 липня 2024 року, у 3-ю Неділю після Пʼятидесятниці, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в Андріє-Володимирському храмі міста Києва. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний храму протоієрей Павел Білий, клірики парафії та гості у священному сані. Після читання Євангельського уривку архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді. За літургією помолились про перемогу і мир […]

14.07.2024